Jakie efekty są po infuzji tlenowej?

infuzja tlenowa na czoło gdańsk aesthetic beauty concept

Influzja tlenowa to zabieg idealny na lato. Podczas niego możesz w wyjątkowo komfortowy sposób zadbać o swoją twarz, szyję oraz dekolt. Chcesz wiedzieć więcej? Sprawdź, jakich efektów możesz spodziewać się po infuzji tlenowej!

Infuzja tlenowa – efekty

Pierwsze efekty infuzji tlenowej zauważysz od razu po zabiegu. Twoja skóra stanie się bardziej odżywiona, a oznaki zmęczenia o wiele mniej widoczne. Działanie infuzji tlenowej pozwala spłycić drobne zmarszczki – szczególnie w okolicy oczu. Przystępując do serii zabiegów utrzymasz ten efekt na dłużej!

infuzja tlenowa

Czego jeszcze możesz się spodziewać po infuzji tlenowej?

  • wyrównania kolorytu skóry i jej rozjaśnienia
  • poprawy elastyczności skóry twarzy, szyi i dekoltu
  • dogłębnego nawilżenia i dotlenienia tkanki.

Czy warto wybrać infuzję tlenową?

Infuzja tlenowa wpływa na wygląd skóry u każdej osoby, która podda się zabiegowi. W tej terapii wykorzystywany jest tlen – jest on potrzebny każdemu organizmowi w regeneracji i odpowiednim przepływie substancji odżywczych. Dlatego też, jeżeli chcesz by Twoja skóra była nie tylko piękniejsza, ale też zdrowsza – zdecyduj się na infuzję tlenową.

Infuzja tlenowa to szybki i całkowicie bezbolesny zabieg. Po jego wykonaniu możesz cieszyć się efektami przez ok. 3 tygodnie i powtarzać go, kiedy tylko zechcesz!

Wypróbuj! Umów się na wizytę i wybierz dogodny dla termin. Preferujesz płatność w ratach? Sprawdź naszą ofertę MediRat i wybierz opcję najlepszą dla Ciebie!

Zdrowsza i piękniejsza skóra?

Zapraszamy do zapisów! Skontaktuj się z nami +48 511 335 535