OFERTA SPECJALNA

KWIECIEŃ PLECIEŃ!

WIOSENNA METAMORFOZA

Zabiegi modelujące na szczupłą sylwetkę i gładkie ciało!

W Aesthetic Studio Szafarnia proponujemy rozwiązania opierające się na stymulacji komórkowej za pomocą urządzenia INDIBA Deep Care i terapii powięziowej ElectroTools oraz treningu Embody.
Połączenie intensywnego masażu głowicami z przepływem energii indukowanej za sprawą urządzenia, daje efekty nie tylko na poziomie redukcji zagłębień i nierówności, ale także poprawę napięcia skóry, jej gęstości i równoczesnego odżywienia. Zaś dzięki intensywnemu treningowi Embody wykonującemu ponad maksymalne skurcze mięśni w obrębie brzucha lub pośladków, dochodzi do efektywnego spalenia tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni.

ZESTAWY METAMORFOZY DO WYBORU

ADIOS BOCZKI – 2099 zamiast 2994

Sposób na idealnie jędrną skóre! Pożegnaj się z wiotką skórą brzucha lub ud z użyciem dedykowanych głowic Electrotools, wzmacniających efekt i skuteczność terapii.

Zestaw składający się z:

Plik_0040-(1)
Plik_0010-(1)
ADIOS CELLULICIE – 3499 zamiast 4393

Skuteczny sposób na pozbycie się "pomaranczowej skórki", wzmocnienie mięśni i jednoczesnej redukcja tkanki tłuszczowej w obszarach brzucha lub pośladków. *

zestaw składający się z łącznie aż 10 zabiegów!

*do wyboru: brzuch lub pośladki

Zapisz się na zabiegi, jeszcze dziś!

Tylko w kwiet­niu przy­go­to­wa­li­śmy dla Cie­bie spe­cjal­ną pro­mo­cję na zabie­gi meta­mor­fo­zy ciała. To naj­lep­sza oka­zja na wypró­bo­wa­nie dzia­ła­nia naszych inno­wa­cyj­nych metod!

Umów się już teraz!

Napisz lub zadzwoń, cze­ka­my na Ciebie!

formularz kontaktowy

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz. Nasi specjaliści odezwą się do Ciebie i odpowiedzą na każde pytanie!

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Nie chcesz czekać? Zadzwoń!

VOUCHER PODARUKOWY