Bezbolesny lifting ciała bez skalpela w mniej niż 14 dni?

Bez potu, wysiłku, okresu rekonwalescencji
i z widocznym efektem po 1 zabiegu.

(Nie) oczywiste korzyści zabiegu modelującego sylwetkę z wykorzystaniem ultranowoczesnej technologii EMBody

Zbyt intensywne eksperymenty i poprawki estetyczne oraz plastyczne czasami działają na wygląd odwrotnie od założenia, nie wspominając o długotrwałej szkodliwości dla ciała. Pokazują nierealny wygląd, który niezależnie od wieku jest niedościgniony. Dlatego zmiana AntiAging w SmartAging to kierunek, którym powinna się kierować każda kobieta, niezależnie od wieku.

embodytechnologia.png

Jak działa technologia, na
której oparte są zabiegi ?

Poznaj Procedure EMBODY, która jako jedyna została
zatwierdzona przez Amerykańską Agencję ds.
Żywności i Leków do rozbudowy tkanki mięśniowej.

Urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej częstotliwości – HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) – energia ta jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supermaksymalne skurcze ( „ćwiczy” mięśnie ze znacznie większą mocą i częstotliwością niż jest to możliwe podczas jakiegokolwiek treningu ! ) W czasie jednego zabiegu, który trwa 30 minut, wywoływanych jest około 20 tysięcy niezwykle intensywnych skurczów, co powoduje wytwarzanie nowych włókien mięśniowych, zwiększanie ich objętości oraz „siły”. Ponieważ w trakcie zabiegu BTL EMBODY mięśnie wykonują ponad maksymalne skurcze, mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie energia i to w ekstremalnych dawkach. Dlatego organizm uwalnia potężną ilość energii z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Efekt kaskadowy uruchamia intensywną lipolizę. I tak dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni.

 

Zrobimy wszystko w 100% bezinwazyjnie z gwarantowanym
efektem widocznym już po 1 zabiegu

a rezultaty narastają z każdym dniem, więc co się wydarzy z Twoim ciałem, jak poddasz je całej serii?

6 oznak, że zabieg EMBody przyniesie tak samo
spektakularne efekty również u Ciebie

Trening BTL EMBODY zalecany jest na wiotkie partie ciała (brzuch, talia, pośladki), słabe i osłabione mięśnie, wiotczejące i kurczące się mięśnie z powodu wieku, nieregularną powierzchnię ciała po liposukcji, nadmiar tłuszczu i niewielkie złogi w okolicach brzucha i pośladków, rozstępy mięśni prostych brzucha po porodzie, a także przy wspieraniu treningów rzeźbiących brzuch i pośladki.

embody.jpeg

Chcesz skorzystać z zabiegu EMBody bez ryzyka, że okaże się nieskuteczny?

Skonsultuj, czy ten zabieg przyniesie również Tobie oczekiwane rezultaty, z ekspertem kosmetologii lekarskiej. Jeśli zdecydujesz skorzystać z pakietu po rozmowie, otrzymasz go z dodatkowymi bonusami.

i otrzymać gwarancję specjalnej ceny na zabieg

 

Poznaj historie naszych klientów

którzy zaufali nam i przekonali się na własnej skórze, że powyższe obietnice
to wcale nie „obiecywanie złotych gór”.

” Polecam wszystkim panom, ale nie tylko..jestem aktywny sportowo, ćwiczę również brzuch, ale efekty zabiegu EMBODY mnie zaskoczyły…szok..robiłem cykl 6 zabiegów i jeszcze się układa temat, bo dopiero minął tydz od ostatniego, ale już wiem, że brzuch spadł o 3 cm w obwodzie. Widać mocno zarysowane mięsnie pod tkanką tłuszczową a przede wszystkim brzuch jest mocny, stabilny co pozwala mi trzymać postawę odpowiednią na treningach, no i ustąpiły dolegliwości w lędźwiowym odcinku pleców podczas ćwiczenia brzucha i nie tylko, gdyż czuję że te zabiegi wzmocniły mięśnie głębokie. Nie jestem z tych co się pindrzą u kosmetyczek, raczej krew, błoto i piach 😉 ale do tego wrócę jeszcze na pewno i cieszę się, że skorzystałem z namowy mojej żony. Polecam „

Bartek Roeske z opinii Google

Polecam zabieg EMBody bo naprawdę działa, wymierny efekt to 2kg mniej. Ponadto Aesthetic to miejsce, w którym panuje wspaniała atmosfera, a standardy obsługi klienta są na najwyższym poziomie. „

Teresa z Booksy

” Miejsce usytuowane w samym sercu Gdańska, mimo to z dobrym dojazdem i miejscem parkingowym. Profesjonalna obsługa, przy okazji miła… efekt naszej współpracy to redukcja tkanki tłuszczowej o 4 cm po zaledwie 4 zabiegach EMBODY, 30 minut każdy, bez problematycznej potliwości. Szczerze polecam salon za innowacyjność, nieinwazyjność, otwartość i… kawę! „

Bartłomiej Ćwikałowski z opinii Google

Ile zabiegów wystarczy, by zobaczyć efekty?

Optymalna seria składa się z 4 do 6 zabiegów. Wykonujemy je średnio co 2-3 dni. Efekty oceniane i widoczne są po 2-4 tygodniach od ostatniego zabiegu. Oznacza to, że już nawet w 3 tygodnie możesz mieć “kaloryfer” na brzuchu i brazylijskie pośladki!

FAQ – Najczęściej zadawane pytania

Masz inne pytania? Skorzystaj z formularza poniżej, aby skorzystać z rozmowy z ekspertem
kosmetologii lekarskiej Patrycją lub Karoliną!

Czy osoby z chorobami autoimmunologicznymi, implantami lub po/w trakcie chemioterapii są wykluczone?

Nie, żaden z powyżej wymienionych pacjentów nie jest wykluczony ze skorzystania z terapii INDIBA.

Jakie jest odczucie po zabiegu?

Odczuwalne jest lekkie zmęczenie mięśni jak po wizycie na siłowni. Po zabiegu nie musisz w żadnym stopniu ograniczać swojej aktywności – EMBody jest zabiegiem całkowicie nieinwazyjnym! Ze względu na wzmożone spalanie tłuszczu, w trakcie serii EMBODY i kilka tygodni po warto stosować niskotłuszczową dietę oraz nie zapominać o piciu wody. Po zabiegu, tak jak po treningu może towarzyszyć Ci większe pragnienie.

Czy zabieg jest bezpieczny?

Skuteczność i bezpieczeństwo aparatu BTL EMBODY i zastosowana w nim technologia HIFEM zostały przetestowane za pomocą uznanych metod naukowych (MRI, CT, US i Histology) i potwierdzone przez niezależne i renomowane instytuty badawcze w Stanach Zjednoczonych.

W jaki sposób spalany jest tłuszcz?

Dzięki supramaksymalnym skurczom mięśni, organizm uwalnia energię z najbliżej położonych komórek tłuszczowych, co uruchamia intensywną lipolizę. Tak właśnie dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej zlokalizowanej w okolicach kurczących się mięśni.

Czy zabieg jest bolesny?

Zdecydowanie nie! Towarzyszące mu odczucia to delikatne, regularne wibracje, mrowienie i wyraźne skurcze mięśni. Podczas trwania zabiegu możesz bez problemu zrelaksować się i poczytać książkę.

 

Obawiasz się czy EMBody na pewno przyniesie oczekiwany efekt? Zarezerwuj poradę z ekspertem kosmetologii lekarskiej

UWAGA! Konsultacja przeznaczona jest tylko dla osób ZDECYDOWANYCH do skorzystania z porady, w zakresie swojej sytuacji i oczekiwań. Prosimy o zapamiętanie lub ustawienie przypomnienia o rozmowie w wybranym terminie, lub NIE rezerwowanie terminu, JEŚLI nie jesteś pewna czy odbierzesz od nas połączenie. Dziękujemy!