Bezpieczne przebywanie na słońcu

gdańsk aesthetic beauty concept

Chcesz uniknąć negatywnego wpływu promieni słonecznych na skórę? Nie ograniczaj swoich letnich aktywności! Sprawdź, jak bezpiecznie przebywać na słońcu i ciesz się piękną pogodą!

Jak chronić skórę przed słońcem?

Przebywanie na słońcu bez odpowiedniego zabezpieczenia skóry jest jedną z przyczyn jej szybszego starzenia się. Promieniowanie UV powoduje zmarszczki i uszkodzenia naskórka. Jak uniknąć oparzeń, zaczerwienień i dyskomfortu związanych z nadmierną ekspozycją na słońce?

Podczas letnich dni słońce zachęca do przebywania na świeżym powietrzu. Istotne jest to, aby odpowiednio przygotować się do takich chwil. Ważne jest, by zakrywać ubraniem miejsca po zabiegach laserowych, tatuażach. Najistotniejsze będą jednak kremy z filtrem. Chronią przed światłem słonecznym, a wiele z nich może jednocześnie dbać o nawilżenie skóry.

Jakie kremy z filtrem i kosmetyki stosować?

Krem z filtrem jest podstawą pielęgnacji skóry podczas lata. Odpowiednią ochronę twarzy, szyi i dekoltu zapewnia krem Cocoa Suncare SPF 50. Będzie dodatkowo głęboko nawilżał, nie zawiedzie Cię także podczas wyjazdów wakacyjnych. Zabezpieczenie skóry, a także jej odżywienie dostarcza wygodny kosmetyk w Sprayu Cocoa Suncare Fluid Spray Spf 30. Podczas lata korzystaj z produktów makijażowych, które zapewnią Twojej cerze dodatkową warstwę ochronną – doskonałymi produktami są: Creamy Foundation SPF15 oraz 8K Ultra HD SPF 15.

Nie wiesz, co wybrać?

Z chęcią Ci doradzimy i dopasujemy kosmetyki do wymagań Twojej cery. Skontaktuj się z nami! +48 511 335 535