O STUDIO

Jesteśmy innowacją na rynku beauty i fizjoestetyki. Łączymy świat medycyny klinicznej i estetycznej oraz najnowsze technologie hi-tech, by w nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny sposób podkreślać naturalne piękno. Wzmacniamy wewnętrzną akceptację i pewność siebie poprzez poprawę strony wizualnej w całkowicie zdrowy i naturalny sposób, równie skuteczny jak powszechnie znane alternatywy.

Dysponując najnowszą technologią hi-tech, sprzętem medycznych pionierów oraz zespołem niekwestionowanych ekspertów, stworzyliśmy innowacyjne połączenie fizjoterapii i estetyki: fizjoestetykę. Opartą na naturze, zdrowiu i filozofii smart aging, slow aging oraz body positive. Działając na poziomie komórkowym, poddajemy ciało i twarz intensywnej regeneracji, co wpływa na poprawę ich estetyki. Z naszych zabiegów mogą korzystać zarówno pacjenci onkologiczni, osoby z chorobami autoimmunologicznymi, kobiety w ciąży oraz młode mamy.

Jesteśmy więc czymś więcej, niż klasyczny gabinet kosmetyczny czy salon medycyny estetycznej.

W AESTHETIC STUDIO SZAFARNIA

Do każdego pacjenta podchodzimy holistycznie i indywidualnie, dobierając najlepsze dla niego rozwiązania.

Każdy pacjent jest pod stałą opieką naszych ekspertów, otrzymując jednocześnie pakiet zaleceń przed i po zabiegu.

Każdy pacjent przyjmowany jest na umówioną godzinę, dzięki czemu zachowujemy wszelkie standardy bezpieczeństwa i dezynfekcji, a także intymność podczas konsultacji i zabiegów.

Jesteśmy dla naszych pacjentów, dlatego elastycznie podchodzimy do umawianych godzin, nawet poza standardowo wyznaczonymi godzinami pracy Studio.

Studio wyposażone jest w najnowocześniejszy, bezpieczny i nieinwazyjny sprzęt marek światowej klasy, a także najwyższej klasy profesjonalne, podgrzewane leżanki zabiegowe, na życzenie pacjentów.

Dysponujemy sześcioma nieprzechodnimi gabinetami na powierzchni 150 m² uwzględniające bezpieczny dystans społeczny.

Oddzielny gabinet służy do konsultacji, gdzie w komfortowych i z pełną dyskrecją omawiamy potrzeby wraz z oczekiwanymi efektami.

Parking przeznaczony dla naszych klientów znajduje się tuż przy Studio, dlatego wizyta u nas wiąże się z komfortem pod każdym względem.

IDEA I WIZJA

Pokazujemy, że można dbać o siebie – zarówno zewnętrznie, jak i wewnętrznie – w zupełnie nieinwazyjny i zgodny z naturą sposób. Holistycznie, z czułością i poszanowaniem całego organizmu. Wspierając piękno zewnętrzne, na nowo budzimy piękno wewnętrzne, wpływając jednocześnie na ogólną poprawę stanu zdrowia.

Kierujemy się filozofią smart aging, slow aging i body positive. Dzięki nieinwazyjnym zmianom zewnętrznym wspieramy wzrost pewności siebie, która pozytywnie wpływa na samoakceptację, która z kolei odwdzięcza się pozytywnym wpływem na ciało.

Dzięki zachowaniu balansu na granicy estetyki i medycyny, wskazujemy konkretne rozwiązania, które pomagają zidentyfikować źródło problemów i skutecznie je rozwiązywać.

O ZESPOLE

Ekspercka wiedza, bogate doświadczenie, ogromna pasja i bezgraniczne zaangażowanie połączone z technologicznymi innowacjami stworzyły Aesthetic Studio Szafarnia.

Wchodząc przez drzwi przy ulicy Szafarnia 5, lok. U9 spotkasz właśnie nas.
Dzień dobry! Poznaj osoby, w których ręce oddajesz swoje dobre samopoczucie, zdrowie i urodę.

WŁAŚCICIELE AESTHETIC STUDIO SZAFARNIA

GABRIELA SZYNAKA


Współtwórca Aesthetic Studio Szafarnia, doświadczony menadżer i absolwent Psychologii w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej. Zafascynowana filozofią slow-life i holistycznym podejściu do zdrowia, skuteczna w dążeniu do osiągnięcia wewnętrznej równowagi, bezpieczeństwa i szczęścia.

Wszystkie zmiany zaczynają się w głowie i to zdrowie psychiczne pozwala na pełną akceptację siebie, dlatego wraz z Rafałem postanowili stworzyć miejsce, w którym poprzez niebanalne i niestandardowe podejście, przy wykorzystaniu najnowocześniej klasy sprzętu i jego technologii umożliwią wejście w proces zmiany i wzbudzić procesy ozdrowienne każdego organizmu. Zaczynając od ciała i kończąc na głowie.

Piękno pochodzi z wnętrza.

RAFAŁ ŁOZICKI

Współtwórca Aesthetic Studio Szafarnia, zafascynowany nowymi trendami i technologiami w branży beauty. Absolwent Politechniki Gdańskiej wydziału Zarządzania i Ekonomii oraz wielu kierunków podyplomowych. Pasjonat nowinek technicznych z wykorzystaniem innowacyjnych maszyn i urządzeń będących alternatywą do zabiegów inwazyjnych.

Aesthetic Studio Szafarnia ma kojarzyć się z zadbaną tkanką i wymodelowanym, estetycznym ciałem bez ingerencji, inwazji i przerwania ciągłości skóry sprzętem hi-tech. Jednak żadna zmiana się nie zacznie, póki nie rozpoczniemy jej od samych siebie.

NASI EKSPERCI

PATRYCJA


Absolwentka Kosmetologii na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie oraz Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Od kilku lat zafascynowana technologią INDIBA. Zwolenniczka innowacji technologicznej wykorzystywanej w kosmetologii, dzięki której korzyści spełnią największe potrzeby klientów. Z pasją współtworzy nurt bio-kosmetologii wyznawany w Aesthetic Studio Szafarnia.

Niesamowicie ciepła osoba, otaczająca pacjentów profesjonalną opieką, by każdy podczas terapii czuł się komfortowo. Relaks i odprężenie jest nieodłączną cechą wykonywanych przez nią działań, stąd uśmiech pacjentów po każdej wizycie w naszym Studio.

EWA


W zawodzie kosmetologa, który jest jej pasją, pracuje nieprzerwanie od 2007 roku. Profesjonalna pod każdym względem, otwarta na nowości. Swoim pacjentom oferuje przede wszystkim sprawdzone i bezpieczne rozwiązania, dlatego filozofia Aesthetic Studio skradła jej serce. Uważa, że w kosmetyce nie ma szablonów, do każdej osoby podchodzi indywidualnie. Uważa też, że wizycie w gabinecie kosmetycznym musi towarzyszyć relaks, chwila wyciszenia, chwila tylko dla siebie, dlatego robi wszystko, co w jej mocy, aby uprzyjemnić każdy zabieg.

Jest pasjonatką ludzkiego ciała, dlatego też jednym z jej ulubionych zabiegów jest pomoc w osiągnięciu pięknej, jędrnej i smukłej sylwetki dzięki nowoczesnym urządzeniom. Uśmiechnięta, życzliwa, spokojna i – co bardzo ważne – wsłuchana w potrzeby klientów. Chętnie pomoże w dobraniu odpowiedniej suplementacji, by każdy mógł cieszyć się zdrowiem i witalnością. Opisywana przez swoich klientów jako „złote ręce”.

Dysponując urządzeniami medycznych pionierów, używanymi m.in. przez szpitale, połączyliśmy zabiegi kosmetyczne z profilaktyką zdrowotną. Pozwalają one wpływać na ciało na poziomie komórkowym oraz w oparciu o biokosmetologię, stymulując organizm do intensywnej regeneracji. Jednocześnie mamy możliwość pracować na najbardziej wrażliwych miejscach, w tym także powiekach, które na ogół wykluczane są z typowych zabiegów kosmetycznych.

Poznajcie technologie z najwyższej półki – INDIBA® Deep Care, BTL EMBODY™, BTL INNOFACIAL i Dermo Infuzja Tlenowa WellOxy

TECHNOLOGIA

INDIBA® Deep Care


To urządzenie medyczne z opatentowaną technologią, która działa w sposób zgodny z fizjologią człowieka – biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym. Jest to zabieg nieinwazyjny, a o jego bezpieczeństwie świadczą liczne badania naukowe i certyfikaty.

Zabiegi INDIBA doskonale sprawdzają się w przypadku usuwania tkanki tłuszczowej z trudnych rejonów ciała, takich jak okolice podbródka, ramiona, brzucha, bioder czy ud. Stosujemy je również w celu niwelowania zmarszczek oraz ujędrniania skóry (np. po zabiegach liposukcji lub jako samodzielną procedurę). Terapie INDIBA są pomocne również przy bólach, obrzękach, urazach mięśniowych, urazach stawów i tkanek twardych, ograniczeniach z zakresu ruchomości, poprawie krążenia, uaktywnieniu układu limfatycznego i regeneracji tkanek, relaksacji, harmonii ciała, efekcie detoksu z drenażem.

INDIBA maksymalizuje aktywność metaboliczną wszystkich komórek ciała – wydobywa z nich 100% możliwości. Innowacyjność technologii INDIBA przejawia się również skróceniem czasu oczekiwania na optymalne efekty zabiegu – można go powtarzać codziennie, co sprawia, że osiągnięcie wymarzonej sylwetki lub redukcja zmarszczek są możliwe znacznie szybciej, a pierwsze efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu!

INDIBA® Deep Care to nowy wymiar kosmetologii oparty o System PROIONIC®, który przywraca fizjologię komórki oraz optymalizuje aktywność tkankową, co prowadzi do wzrostu kolagenu i elastyny w skórze, detoksykuje tkanki i wspomaga drenaż limfatyczny. Przyczynia się to do prawidłowego nawodnienia i uelastycznienia skóry oraz jej regeneracji. System PROIONIC® wywiera wpływ na tkankę tłuszczową powierzchniową i głęboką, redukując ich objętość, eliminując toksyny oraz zmniejszając retencję płynów. Pracując z określoną częstotliwością 448 kHz, INDIBA® może również pracować na poziomie niższym niż termiczny, co pozwala zapewnić leczenie wrażliwych obszarów i szybką naprawę tkanek (działanie pooperacyjne i po agresywnym leczeniu, hamowanie tworzenia się blizn).

INDIBA to jedyny na świecie zabieg nieinwazyjny, bezbolesny i całkowicie bezpieczny. Nie skraca włókien kolagenowych, nie niszczy struktur białkowych, nie podgrzewa tkanek powyżej 41–42°C i pozwala na pracę absolutnie nietermicznie (stany ostre), z metalowymi implantami oraz w chorobie nowotworowej i autoimmunologicznej. Jedynymi przeciwwskazaniami do jego wykonania są: ciąża, rozrusznik serca i zakrzepica żylna 1. i 2. stopnia.

BTL EMBODY™


Jest urządzeniem medycznym do nieinwazyjnego liftingu i modelowania pośladków, ramion i brzucha. Jak żadne inne urządzenie, rzeźbi mięśnie i sylwetkę. W trakcie zabiegu w 30 minut wykona za Ciebie 20.000 brzuszków lub przysiadów. Procedura BTL EMBODY jako jedyna została zatwierdzona przez Amerykańską Agencję ds. Żywności i Leków do rozbudowy tkanki mięśniowej.

Trening BTL EMBODY zalecany jest na wiotkie partie ciała (brzuch, talia, pośladki), słabe i osłabione mięśnie, wiotczejące i kurczące się mięśnie z powodu wieku, nieregularną powierzchnię ciała po liposukcji, nadmiar tłuszczu i niewielkie złogi w okolicach brzucha i pośladków, rozstępy mięśni prostych brzucha po porodzie, a także przy wspieraniu treningów rzeźbiących brzuch i pośladki.

Skuteczność i bezpieczeństwo BTL EMBODY zostały przetestowane za pomocą renomowanych metod naukowych (rezonans magnetyczny, tomograf komputerowy, USG i histologicznie) w 13 niezależnych badaniach wieloośrodkowych w USA. Serie składające się z 4 zabiegów powodują wzrost masy mięśniowej średnio o 16%, redukują tkankę tłuszczową średnio o 19%, zmniejszają pociążowy rozstęp mięśni prostych brzucha o 11%, spowodowały wzrost pewności siebie u 79% pacjentów trenujących pośladki. W badaniach klinicznych zadowolenie z efektów potwierdziło aż 96% pacjentów!

Technologia HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology) oznacza zogniskowaną energię elektromagnetyczną o wysokiej intensywności. Selektywnie wywołuje skurcze mięśni ponad ich maksimum. Dzięki temu pobudza: wzrost włókien kurczliwych, tworzenie nowych białek i rozrost włókien mięśniowych. Energia HIFEM jest skuteczna w rozbudowie mięśni, ponieważ potrafi wywołać i utrzymać przez wiele sekund supramaksymalne skurcze. Maksymalny skurcz spontaniczny (MVC) to maksymalny skurcz mięśni możliwy do osiągnięcia i utrzymania na drodze mechanizmów fizjologicznych zaś skurcze supramaksymalne są to skurcze o natężeniu znacznie przewyższającym skurcze MVC. Dzięki temu mózg otrzymuje informację, że potrzebna będzie energia i to w ekstremalnych dawkach. Dlatego organizm uwalnia potężną ilość energii z najbliżej położonych komórek tłuszczowych. Efekt kaskadowy uruchamia intensywną lipolizę. I tak dochodzi do spalenia tkanki tłuszczowej znajdującej się w sąsiedztwie kurczących się mięśni.

BTL INNOFACIAL


Nowoczesna hydradermabrazja kwasowa jest najnowszym osiągnięciem w nieinwazyjnym resurfacingu skóry. Jest to złożony zabieg regenerujący. INNOFACIAL łączy w sobie zalety peelingu, mikrodermabrazji i maseczki regenerującej.

Dzięki urządzeniu BTL INNOFACIAL posiadamy rozwiązania na dogłębne oczyszczenie cery, która boryka się z problemami zanieczyszczenia, suchości, odwodnienia, nadmiernego przetłuszczania się, niedotlenienia, o nierównym kolorycie, z delikatnymi przebarwieniami, ze skłonnością do zmian trądzikowych, z niewielkimi zmarszczkami, bez blasku, a także bardzo delikatnej i wrażliwej.

Zabiegi INNOFACIAL prowadzą do uzyskania czystszej, piękniejszej i odświeżonej skóry bez dyskomfortu lub długotrwałego oczekiwania na efekty. Zabieg ma działanie łagodzące i nawilżające, jest nieinwazyjny i nie powoduje podrażnienia. To rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i skutecznie nawilżyć skórę, głęboko ją oczyścić, pozbyć się drobnych zmarszczek, przebarwień, zmian potrądzikowych. Potrzebują dotlenienia i przywrócenia twarzy zdrowego, młodzieńczego blasku. Przeprowadzone badania kliniczne wykazują, że poziom nawilżenia i elastyczności skóry rośnie nawet do 100%, (średnio o 34%, co zależy od stanu wyjściowego skóry) oraz normalizuje się wydzielanie sebum średnio o 21,6%.

Zabieg INNOFACIAL polega na mechanicznym i chemicznym usunięciu z powierzchni skóry toksyn, zanieczyszczeń, tłuszczu i martwych komórek. Służy do tego specjalna końcówka urządzenia, która jednocześnie podaje płyn pod ciśnieniem i go pobiera. Następnie usuwane są głębokie, zaczopowane zabrudzenia, zaskórniki. Ostatnim etapem jest nawilżenie, nawodnienie i podanie preparatu regenerującego zawierającego m.in. przeciwutleniacze na oczyszczoną skórę. Procedura zabiegu INNOFACIAL pozwala głębiej dotrzeć substancjom aktywnym niż w innych zabiegach. Jedyne przeciwwskazania do zabiegu INNOFACIAL to: aktywne stany zapalne skóry, opryszczka, czerniak oraz niedawno przeprowadzone inwazyjne zabiegi chirurgiczne i estetyczne.

WELLOXY SYSTEM


Siła czystego tlenu w połączeniu z nanotechnologią dały nam Infuzję Tlenową WellOxy System – terapię służącą dotlenianiu, odmładzaniu, nawilżaniu i ogólnej regeneracji skóry. Ta naturalna, nieinwazyjna, relaksująca i całkowicie bezbolesna metoda pozwala przeciwdziałać upływowi czasu. Poprzez dostarczenie skoncentrowanego tlenu, zwiększa mikrokrążenie krwi i limfy, dostarczając jednocześnie w głąb skóry skoncentrowane składniki aktywne. Od pierwszego zabiegu zmarszczki są mniej widoczne, skóra staje się lepiej nawilżona, dotleniona, świetlista i jędrna.

Zabiegi Dermo Infuzji Tlenowej WellOxy System stosowane na twarz, szyję, dekolt i dłonie pobudzają krążenie, dotleniają i odżywiają skórę zarówno na powierzchni, jak i w głębszych jej partiach, przywracają jej jędrność i elastyczność, nawilżają, oczyszczają oraz odmładzają. Działają detoksykująco i rozświetlająco, transportują oraz poprawiają efektywność składników aktywnych, zmniejszają kolonie bakterii beztlenowych i wyciszają pracę gruczołów łojowych. Dzięki WellOxy System możliwy jest mini drenaż limfatyczny, a także wspomaganie gojenia się ran i poprawa stanu zapalnego skóry. Zabiegi ponadto minimalizują worki pod oczami i poprawiają owal twarzy.

System Dermo Infuzji Tlenowej pozyskuje z powietrza czysty, hiperbaryczny tlen o stężeniu 93%, który pod ciśnieniem, precyzyjnie wtłacza i przenosi aktywne składniki z preparatu kosmetycznego w głąb skóry. Wszystko dzieje się nie tylko na zewnętrznych warstwach skóry, ale również w jej głębszych partiach komórkowych. Kosmetyki zawarte w ampułce dobierane są indywidualnie do rodzaju cery i jej problemów, po uprzednim dokładnym pomiarze i analizie skóry. Tlenoterapia wspomaga procesy dotlenienia skóry za pomocą skoncentrowanego tlenu, wspiera siły witalne organizmu oraz zwiększa mikrokrążenie krwi i limfy.

Terapia ta nie jest wskazana w przypadku przerwaniu ciągłości skóry, uczulenia na składniki aktywne, zapalenia zatok, grypy, opryszczki i alergii skórnej.