Co najlepsze na jednorazowy zabieg dla ujędrniania i nawilżenia 40-latki?

innofacial extra bright gdańsk aesthetic beauty concept

Chcesz skorzystać z jednorazowego zabiegu? Szukasz kuracji idealnej dla Ciebie? Dla 40- latki doskonałymi sposobami na poprawę wyglądu skóry jest jej głębokie nawilżenie i ujędrnienie. Poznaj nasze autorskie, innowacyjne metody EXTRA. Dzięki Extra Lifting i Extra Clean osiągniesz efekty, na których Ci zależy!

Extra Lifting – skuteczny sposób na ujędrnienie skóry dla 40-latki!

Wypróbuj efekt liftingu, który osiągniesz bez skalpela! Extra Lifting to zabieg dla osób, które chcą w naturalny sposób wymodelować swoją twarz i poprawić jędrność tkanki. Podczas kuracji możliwe jest również wygładzenie drobnych zmarszczek! Jak to działa? Extra Lifting to metoda, podczas której łączone są dwa zabiegi – Terapia Tlenowa i Indiba. Umów się na wizytę i sprawdź!

zabieg dla 40 latki innofacial

Extra Clean – kompleksowa kuracja dla Twojej cery!

Podczas jednej wizyty w salonie możesz w widoczny sposób poprawić kondycję Twojej skóry! Terapia Extra Clean łączy w sobie właściwości dwóch innowacyjnych metod – Indiba oraz Innofacial. Podczas zabiegu dostarczysz swojej skórze niezbędnych składników odżywczych, wzmocnisz ją i odpowiednio dotlenisz. Już po jednej wizycie zauważysz, że stanie się ona bardziej promienna, dogłębnie oczyszczona i wypoczęta. Przekonaj się!

Co najlepsze na jednorazowy zabieg na ujędrnienia i nawilżenia 40 latki? Odwiedź nas i wypróbuj, jakie efekty zapewniają zabiegi Extra. Skorzystaj z naszej oferty MediRat. Dzięki nim rozłożysz płatność w czasie i zaplanujesz swoje wydatki!

Szukasz jednorazowego zabiegu ujędrniającego?

Zapraszamy do zapisów na zabiegi! Skontaktuj się z nami +48 511 335 535