Czy przy karmieniu piersią można stosować zabieg Indiba? Jakie są przeciwwskazania?

indiba po ciąży aesthetic beauty concept

Zabieg Indiba to jedna z niewielu terapii, do których mogą przystępować również kobiety karmiące piersią. Mamy dla Ciebie kilka informacji, które pozwolą Ci przygotować się do wizyty w naszym salonie. Sprawdź!

Karmienie piersią a Indiba

Do terapii Indiba mogą przystąpić prawie wszyscy. Często stanowi ona alternatywę dla innych zabiegów medycyny estetycznej. Czy można wykonywać Indibę podczas karmienia piersią? Tak! Metoda ta opiera się na stymulacji komórek ciepłem endogennym, czyli takim, które wytwarza się wewnątrz tkanek. Dzięki temu Indiba w czasie karmienia jest całkowicie bezpieczna, bezbolesna i nie stanowi zagrożenia dla organizmu. W jej trakcie możesz się zrelaksować i wypocząć. Sprawdź!

Indiba dla kobiet, które karmią piersią

Indiba jest bezinwazyjna i w żaden sposób nie zaburza procesu produkcji mleka dla kobiet. Nie wpływa na skład ani też nie powoduje zatrzymania laktacji. Mama, jak i dziecko są całkowicie bezpieczne. Możesz bez problemu cieszyć się z rewelacyjnych efektów tego zabiegu podczas karmienia piersią! W naszej klinice dbamy o bezpieczeństwo klientów. Czekamy na Ciebie! Przekonaj się sama! Chcesz rozłożyć wydatek w czasie? Skorzystaj z naszej oferty MediRat. Dzięki niej wygodnie rozłożysz opłaty w czasie.

Chcesz zadbać o siebie również będąc karmiącą matką?

Zapraszamy do zapisów na zabiegi Indiba! Skontaktuj się z nami +48 511 335 535