Detoks organizmu bez głodówki? U nas to możliwe!

Indiba detox - detoksykacja organizmu

Zmęczenie, rozdrażnienie, częste infekcje, problemy trawienne, obniżony nastrój, nadmiarowe kilogramy, słabe włosy i paznokcie to tylko niektóre możliwe objawy toksyn w organizmie. 

Zauważasz je u siebie i szukasz sposobu na skuteczny detoks? Nie jest ci jednak w smak poddawanie się kolejnej głodówce? Spokojnie – u nas nie znajdziesz przepisu na dietę cud. Znamy przyjemniejszy sposób na oczyszczenie organizmu.  

Czy wiesz, że według badań mieszkańcy krajów rozwiniętych mają w swoim ciele od 400 do 800 różnych związków chemicznych?

To właśnie je mamy na myśli, mówiąc o toksynach. Są nimi np. konserwanty i barwniki z produktów spożywczych, metale ciężkie w wodzie czy zanieczyszczenia krążące w powietrzu, ale też zalegające w jelitach niestrawione resztki pokarmowe. Nasz organizm rozpoznaje je jako szkodliwe dla siebie. I gdy ich ilość jest zbyt duża, uruchamia naturalne procesy wydalania toksyn przez skórę, płuca oraz układ moczowy i pokarmowy. 

Dla przeciwników detoksu to wystarczający argument, aby uznać oczyszczanie za zbyteczne. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu zapewne można by się z tym zgodzić. Rzeczywistość się jednak zmieniła. Mamy coraz więcej smogu w powietrzu, chemii w żywności i stresu w codziennym życiu utrudniającego detoksykację. 

To powoduje, że toksyn bywa na tyle dużo, że organizm nie jest w stanie poradzić sobie z nimi samodzielnie. 

Jego zdolność do samooczyszczania słabnie wraz z wiekiem. A jeśli do tego cierpisz na choroby przewlekłe i regularnie przyjmujesz leki – utrzymanie wewnętrznej czystości staje się jeszcze większym wyzwaniem. 

A jednak trzeba się z nim zmierzyć. Bo toksyny zalegające w ciele przez długi czas mogą prowadzić do chorób przewlekłych. Zaburzać działanie układu nerwowego. Obniżać odporność. Negatywnie wpływać na płodność i gospodarkę hormonalną. A nawet przyczyniać się do powstawania komórek nowotworowych. 

W takiej sytuacji głodówka wydaje się najlepszym – i często jedynym – wyborem. 

Pomimo to lekarze i dietetycy podchodzą do niej – mówiąc łagodnie – z dużym sceptycyzmem. Radykalna zmiana żywienia zwykle wiąże się z obniżeniem kaloryczności. To z kolei może skutkować wzrostem hormonu stresu, pogorszeniem nastroju, osłabieniem. Często, o ironio, nie dając przy tym spektakularnych efektów oczyszczających. 

Jeśli na co dzień nie przywiązujesz wagi do zdrowej diety –  jednodniowym postem nie zdołasz nadrobić zaniedbań. Z kolei długotrwała głodówka może doprowadzić do jeszcze poważniejszych konsekwencji: niedoboru witamin i białka, zaniku bakterii jelitowych czy zaburzeń elektrolitowych. 

A co w sytuacji, gdy jadasz zdrowo? Tym bardziej nie ma sensu się głodzić. Warto jednak wesprzeć swoje ciało w walce z toksynami… INACZEJ. 

Zapomnij o głodówce. Postaw na INDIBA DETOX

Nowoczesna terapia INDIBA DEEP CARE DETOX pobudza organizm do detoksykacji. 

Po prostu przyjdź do nas i połóż się wygodnie. Gdy urządzenie INDIBA zacznie przemieszczać się po twojej skórze, wysyłając falę radiową, poczujesz, jak przyjemne ciepło rozchodzi się po całym ciele. Wbrew pozorom nie pochodzi ono z urządzenia. To twoje komórki dają ci w ten sposób znać o swojej zwiększonej aktywności. 

W efekcie następuje detoksykacja tkanki oraz drenaż szkodliwych substancji. Ciało stopniowo uwalnia się od tego, co mu nie służy w sposób naturalny i zgodny z fizjologią. A ty czujesz tylko przyjemny relaks. W pełni poddaj się temu uczuciu, bo rozluźnione ciało łatwiej pozbywa się szkodliwych substancji! 

Przed tobą 100 minut głębokiego odprężenia, skupienia na chwili obecnej ze świadomością dobrego wpływu na zdrowie. 

Przyjemność w miejscu wyczerpującej głodówki? 

Oczyszczanie w zgodzie z organizmem zamiast przeciwko niemu? 

Detoks bez wyrzeczeń i wysiłku? 

Tak właśnie działa INDIBA DETOX! 

Wyobraź sobie, jak wracają ci siły witalne. Czujesz się lekko. Twoja skóra odzyskuje zdrowy, promienny wygląd, a sylwetka nabiera atrakcyjnego kształtu. A teraz przyjdź do nas na zabieg i przekonaj się, że to wszystko jest możliwe. Pierwsze efekty zobaczysz już po pierwszej sesji!

Nie jest jednak tak, że zabiegiem usprawiedliwisz niezdrowy styl życia.

INDIBA DETOX to bezpieczna i skuteczna alternatywa dla szokowej terapii dietą oczyszczającą. I jednocześnie wsparcie zdrowego sposobu żywienia i stylu życia.  

Jednak bez obaw – nawyki chroniące przed nagromadzeniem toksyn są proste i niewymagające. Spójrz tylko na tych kilka wskazówek!

  • Pij 2,5 l wody dziennie – dzięki temu twoja wątroba z mniejszym wysiłkiem będzie pozbywać się toksyn każdego dnia.
  • Jedz więcej warzyw – zawarty w nich błonnik wspomaga oczyszczanie jelit.
  • Zmniejsz spożycie węglowodanów, zrezygnuj z przetworzonej żywności i alkoholu – odciążysz w ten sposób wątrobę.
  • Ćwicz regularnie, minimum dwa razy w tygodniu, aby pobudzić wydalanie toksyn wraz z potem.
  • Wprowadź do codziennej pielęgnacji szczotkowanie ciała na sucho, które pobudza krążenie i detoksykację. 

Warto to zrobić, bo – łącząc siły z dobrymi nawykami – zabieg INDIBA DEEP CARE DETOX okaże się maksymalnie skuteczny.  

Wiosna to dobra pora na jego przeprowadzenie.

Gdy za oknem zimno i ciemno, organizm domaga się więcej energii. A wtedy, cóż, może przyznasz, że trudno odmówić mu wysokokalorycznych, niekoniecznie zdrowych przekąsek. Jeśli dodamy do tego niską jakość powietrza, staje się zrozumiałe, dlaczego pod koniec zimy czujesz się rozbita i zmęczona. Chyba nie tak chcesz wchodzić w wiosenny okres, prawda? 

Dzięki INDIBA DEEP CARE DETOX szybciej odzyskasz witalność po długich zimowych miesiącach. Pamiętaj jednak, że twoje ciało docenia regularną troskę i dopiero wtedy odwdzięcza się sprawnością oraz dobrą energią. Dlatego detoks organizmu najlepiej wykonywać regularnie, aby stale wspierać jego naturalne procesy oczyszczające.

Co zatem wybierasz? Męczącą głodówkę bez pewnych rezultatów czy zdrową detoksykację z gwarancją efektów już po pierwszym zabiegu?