Embody Duo – przyjdź do nas w duecie!

embody gdańsk aesthetic beauty concept

A gdybyś tak mogła zadbać o swoją sylwetkę z bliską osobą w tym samym czasie w profesjonalnym studio urody? Mamy coś dla ciebie! To EMBODY DUO – nieinwazyjny lifting ciała w mniej niż 14 dni dla dwojga! Brzmi jak magia? Być może, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zaraz dowiesz się, jak to działa! 

Jako pierwszy w Polsce salon dajemy Ci możliwość poddania się nowatorskiej metodzie modelowania sylwetki w parze. 

Być może stosujesz dietę, ćwiczysz regularnie, ale wciąż nie udaje ci się osiągnąć wymarzonej figury. Czujesz, że zabieg w studio urody mógłby ci pomóc. Masz jednak opory przed samodzielną wizytą – we dwójkę byłoby raźniej. 

Może łączy cię z partnerem, mamą, siostrą, przyjaciółką pasja do zdrowego stylu życia. Razem trenujecie. Wspólnie pracujecie na swoje wysportowane ciało, a teraz macie jeden cel: wyrzeźbiony brzuch, doskonała talia, jędrne pośladki. Chętnie spróbujecie czegoś nowego, co przyniesie wam szybsze rezultaty i sprawi, że będziecie jeszcze bardziej atrakcyjni. 

A może szukasz po prostu relaksującego, efektywnego zabiegu, na który mogłabyś namówić bliską osobę. Bo przecież tak przyjemnie jest dzielić radość dbania o siebie z kimś naprawdę ważnym. 

My nie pytamy o powody. Dla nas liczy się tylko wasz cel. 

Przyjdźcie, a pokażemy wam, jak go osiągnąć. Bez bólu. Bez potu. Bez skalpela. 

Żmudne, katorżnicze ćwiczenia siłowe nie są jedynym ani najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się tkanki tłuszczowej z różnych partii ciała. Dlatego jeśli dotąd nawet wyjścia w duecie na siłownię nie zdołały cię zmotywować do regularnej aktywności, może kolejny trening zaplanujesz w Aesthetic? Przekonasz się, że można pracować z ciałem zupełnie inaczej. U nas po prostu wygodnie leżysz, a umocowany do brzucha, talii czy pośladków aparat BTL wykonuje całą pracę za ciebie. 

To innowacyjne urządzenie stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej za pomocą promieniowania elektromagnetycznego wywołującego skurcze mięśni. Ich ruchy są supermaksymalne. Mimo to czujesz je tylko jako delikatne, przyjemne mrowienie i bezbolesne wibrowanie. A dzięki zabiegowi w parze dzielisz się wrażeniami na bieżąco z bliską osobą, jeszcze bardziej podnosząc poziom endorfin.  

20 tysięcy brzuszków w 30 minut 

Czy potrafisz sobie wyobrazić, że nawet mimo kontuzji, osłabionych mięśni po ciąży, utraconej z wiekiem jędrności w ciele albo niechęci do ćwiczeń wykonujesz 20 tysięcy brzuszków w pół godziny? Z EMBODY to jest możliwe bez żadnego wysiłku z twojej strony. Narzędzie angażuje mięśnie do takiej właśnie pracy. A ty, zamiast wylewać z siebie siódme poty, zyskujesz okazję, by poplotkować lub oddać się pełnemu relaksowi u boku bliskiej osoby. 

Później już tylko razem cieszycie się efektami! Widać je po pierwszym zabiegu, ale ciało pracuje dalej przez kolejne 90 dni, stopniowo rozbudowując mięśnie. Jeśli jednak zależy Wam na idealnej sylwetce, najlepiej wykonać 4-6 zabiegów co 2-3 dni. To jeszcze więcej okazji do wspólnych spotkań! Dzięki temu już w niecałe trzy tygodnie możecie osiągnąć wygląd jak po inwazyjnym zabiegu. Bez blizn, rekonwalescencji i nieprzyjemnych skutków ubocznych. Co ty na to? 

W parze czerpiesz z zabiegu jeszcze więcej korzyści. 

Obecność bliskiej osoby podczas EMBODY pozwoli ci doświadczyć nie tylko fizycznych korzyści. Pewnie wiesz z doświadczenia, że dobre relacje z innymi poprawiają nastrój, uszczęśliwiają, dają poczucie sensu. A wspólne przeżywanie pozytywnych emocji i dzielenie wrażeń jest jednym ze sposobów na zacieśnienie tych więzi. 

Dzieje się wtedy coś niezwykłego. Ciała się koordynują. Synchronizują gesty i mimika. Nawet tętno i hormony zmieniają się w podobny sposób. Możesz nie zdawać sobie z tego sprawy. Jednak podświadomie wciąż szukasz wysokich wibracji, które zbliżą cię do drugiej osoby. Chyba już wiesz, gdzie możesz je znaleźć? 

To jak, dasz się namówić? 

Przyjdź do nas z żoną lub przyjaciółką, która po ciąży nie akceptuje swojej sylwetki. Będziecie mieć okazję, by wreszcie spędzić czas razem. W głębokim relaksie, jakiego może dawno nie doświadczyliście. Z korzyścią dla ciała i ducha. 

Przyprowadź partnera, który wymarzył sobie kaloryfer na brzuchu, ale żadna dieta ani ćwiczenia nie przynoszą mu rezultatów. 

Zaproś na wspólny zabieg siostrę, żebyście wreszcie zaczęły zachwycać brazylijskimi pośladkami, choć nie znosicie ćwiczeń fizycznych. A może zachęcisz do EMBODY DUO mamę? Udowodnicie sobie, że silne poczucie atrakcyjności nie pyta kobiet o wiek. 

Waszym celem nie musi być tylko idealnie wymodelowana sylwetka. Możesz zapragnąć tylko (i aż!) relaksu z bliską osobą, zacieśnienia więzi z przyjaciółką, niebanalnej randki, na której jeszcze nigdy nie byliście. A jędrniejsza skóra i zgrabniejsze ciało? Te rezultaty i tak się pojawią jako bardzo pożądany “efekt uboczny” 🙂

Luty jest doskonałym momentem, by sobie to podarować. 

Walentynkowy nastrój sprzyja dzieleniu pozytywnych uczuć. Przekierowuje uwagę na potrzeby drugiej osoby. Zachęca do gestów czułości wobec siebie i innych. Nam udzieliła się jego atmosfera.

Specjalna Oferta Walentynkowa

Aby uczcić ten wyjątkowy czas, każdy, kto 14 i 15 lutego zdecyduje się przyjść ze swoją drugą połówką/przyjaciółką/siostrą/mamą na zabieg Embody Duo MOŻE SKORZYSTAĆ ze specjalnej oferty – Pakiet dla DWOJGA w cenie jednego – TAK! przychodząc razem płacicie tylko za jeden pakiet, drugi wraz ze wspólną konsultacją otrzymacie w prezencie!

Pamiętaj jednak, że jesteśmy dla Was przez cały rok. Bo troska o piękno nie musi przecież czekać na specjalne daty w kalendarzu, prawda?

A zatem do zobaczenia w Aesthetic!