Ile zabiegow INDIBA trzeba zrobić, by pozbyć się zmarszczek?

zabieg odmładzający indiba gdańsk aesthetic beauty concept

Istnieje wiele metod usuwania zmarszczek. Jedną z nich jest innowacyjna terapia INDIBA. Jeżeli chcesz pozbyć się zmarszczek szybko i bezboleśnie, to doskonały wybór. Przeczytaj i dowiedz się, ile zabiegów musisz wykonać, by osiągnąć oczekiwany efekt gładkiej cery!

W jaki sposób INDIBA usuwa zmarszczki?

Dzięki biostymulacji INDIBA pobudza cerę do naturalnej regeneracji. Działa na wszystkie rodzaje zmarszczek od tych umiejscowionych na czole, poprzez kurze łapki, po głębokie bruzdy nosowo-wargowe czy linie marionetki. Przyspieszona produkcja kolagenu powoduje zagęszczenie skóry. Twarz staje się jędrna i gładka, a zmarszczki znikają. Niezależnie od obszaru, INDIBA jest tak samo skuteczna, choć niekiedy należy wykonać więcej niż jeden zabieg.

INDIBA – ile zabiegów na zmarszczki?

Efekty zabiegu INDIBA widoczne są już po jednej sesji. Liczba zabiegów jest zależna od indywidualnych uwarunkowań. Osobom, z płytszymi zmarszczkami mimicznymi wystarczy już kilka wizyt, natomiast głębokie bruzdy wymagają przeprowadzenia większej liczby stymulacji. Oferujemy pakiet 6 bądź 10 wizyt w korzystnej cenie. Ogromnym plusem jest brak podrażnień i rekonwalescencji po terapii INDIBA. Sesje można przeprowadzać nawet w odstępie jednego dnia.

Zachęcamy do przyjścia na konsultację, na której zostaną omówione szczegóły.

Wypróbuj zabieg Indiba w specjalnej cenie

Jeśli jeszcze nie miałaś okazji skorzystać z zabiegu Indiba, zrób to teraz w specjalnej cenie. Zapisz się na zabieg poprzez stronę lub zadzwoń.

W naszym gabinecie możesz skorzystać z wygodnego systemu ratalnego medi rat. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz się martwić o koszty!

Zobacz, jakie efekty da u Ciebie Indiba!

Czekamy na Ciebie! Skontaktuj się z nami +48 511 335 535