Indiba czy Icoone – którą metodę wybrać?

Ujędrnianie i wyszczuplanie nóg indiba gdańsk aesthetic beauty concept

Icoone i Indiba – dwa różne zabiegi, których celem jest poprawa jędrności skóry oraz sprawienie, że obszar im poddany będzie jędrniejszy oraz wysmuklony. Istnieje coraz więcej argumentów za tym, że to właśnie Indiba jest lepszym rozwiązaniem. Dlaczego?

Indiba i Icoone – czym się różnią?

Podstawową kwestią, która przemawia za zabiegiem Indiba, jest jego mała inwazyjność. Podczas niego wykorzystuje się falę radiową, a więc struktura skóry nie jest w żaden sposób naruszana. To sprawia, że Indiba jest doskonałym rozwiązaniem dla osób ze zmianami trądzikowymi, ale także chorobami autoimmunologicznymi. Icoone ma dużo więcej przeciwwskazań i nie każdy może skorzystać z tej formy ujędrniania. Nie jest przeznaczony dla skóry wrażliwej, z bliznami i nie może być wykonywany przy wielu chorobach.

Kolejną różnicą między metodami jest inny sposób działania. Indiba to zabieg regeneracyjny, który pobudza organizm do samoistnej odbudowy. Dzięki biostymulacji skóra produkuje więcej kolagenu i regeneruje się. W efekcie staje się ona nie tylko napięta, ale zmniejsza się jednocześnie widoczność zmarszczek oraz cellulitu. Indiba może być stosowana na twarzy i ciele. Icoone jest rodzajem masażu – działa mechanicznie na skórę, a więc może powodować wiele efektów niepożądanych. Wśród nich są siniaki i podrażnienia, ale też pajączki.

wyszczuplanie brzucha Indiba

Co lepiej działa – Indiba czy Icoone?

Efekty Icoone nie pojawiają się od razu. Zanim naruszona skóra (poprzez zasysanie jej oraz ugniatanie) zregeneruje się po zabiegu i ślady po nim znikną minie nieco czasu. To bardziej inwazyjny sposób na jędrną skórę, który daje mniejsze, ale przede wszystkim mniej trwałe efekty. Indiba to rozpoczęcie w organizmie naturalnych procesów odbudowy, dzięki czemu skóra będzie wyglądała młodziej. Obszar poddany zabiegowi będzie regenerował się samoistnie przez dłuższy czas.

Szukasz nieinwazyjnej metody ujędrnienia i wysmuklenia ciała?

Zapraszamy na zabiegi Indiba – skontaktuj się z naszym personelem – +48 511 335 535