Indiba Dermo – doskonały zabieg na problemy dermatologiczne

Indiba dermo gdańsk aesthetic beauty concept

Borykasz się z problemami skórnymi, takimi jak łuszczyca, atopowe zapalenie skóry, czy trądzik? Poznaj metodę, która skutecznie poradzi sobie z tymi niedoskonałościami! Indiba Dermo to efektywny zabieg, niwelujący różnego rodzaju dermatozy. Sprawdź, jak to działa!!

Indiba Dermo – na czym polega?

Terapie Indiba wykorzystują bezpieczne fale radiowe, które wytwarzają dobroczynną energię w komórkach organizmu. Dzięki temu następuje naturalne pobudzenie procesów naprawczych, skutkujących regeneracją tkanek. Indiba Dermo intensywnie odżywia, ujędrnia i dotlenia skórę. Ponadto wykazuje pozytywne działanie terapeutyczne na problemy skórne, takie jak trądzik, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca, czy różnego rodzaju egzemy.

Indiba Dermo jako kuracja przeciwzapalna

Wyjątkowa skuteczność zabiegu Indiba w niwelowaniu uciążliwych objawów towarzyszących dermatozom wynika z jego intensywnego działania przeciwzapalnego. W trakcie terapii następuje pobudzenie mikrokrążenia, dzięki czemu zmniejszają się koncentracje stanów zapalnych. Aktywowany jest proces głębokiej regeneracji skóry, a w efekcie redukują się uciążliwe zmiany atopowe, łuszczycowe, czy innego typu wypryski. Skóra przestaje swędzieć i zmniejsza się jej zaczerwienienie.

Indiba Dermo to również skuteczne remedium na zmiany trądzikowe i łojotok. Ze względu na nieinwazyjny charakter zabiegu nie dochodzi do uszkodzenia naskórka. Co za tym idzie, nie ma ryzyka rozprzestrzenienia się zakażenia. Terapia działa łagodząco na skórę i redukuje wykwity trądzikowe. Polecana jest też po różnych zabiegach inwazyjnych, takich jak laseroterapia, czy operacje plastyczne.

Indiba Dermo w Aesthetic Studio Szafarnia

Skuteczność terapii Indiba Dermo zależy od liczby sesji – zwykle wykonywana jest seria 8 zabiegów, w tygodniowych odstępach. Dokładną liczbę spotkań ustalamy jednak indywidualnie w zależności od stanu skóry. Warto zdecydować się od razu na pakiet zabiegów, dzięki czemu można obniżyć koszt pojedynczego zabiegu. Istnieje również możliwość podzielenia płatności na kilka rat (poprzez Mediraty).

Chcesz się pozbyć problemów skórnych?

Zapraszamy do zapisów na zabiegi Indiba Dermo! Skontaktuj się z nami +48 511 335 535