Jak Indiba działa na zmniejszenie trądziku różowatego?

indiba na trądzik gdańsk aesthetic beauty concept

Szukasz skutecznego sposobu na trądzik różowaty? Zastanawiasz się nad zabiegiem Indbia, ale chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób rozwiąże on Twój problem? Przygotowaliśmy dla Ciebie garść informacji.

Jak działa Indiba na trądzik?

Terapia Indiba ma na celu pobudzenie Twojej tkanki do naturalnej regeneracji. Zachodzące podczas zabiegu procesy biologiczne pozwalają w bezbolesny sposób zmniejszyć trądzik. Do Indibi możesz przystąpić także wtedy, gdy na Twojej skórze istnieją aktywne stany zapalne!

Jedną z właściwości zabiegu jest wyciszanie ich u źródła problemu – w głębokich warstwach skóry właściwej! Nie musisz obawiać się uszkodzenia tkanki. Innowacyjna technologia pozwala na regenerację skóry bez naruszania jej tkanki lipidowej. Indiba świetnie nadaje się do każdych, nawet najbardziej uporczywych problemów trądzikowych.

Działamy przy pomocy kombinacji dwóch metod:

  • głębokiej regeneracji skóry w jej wewnętrznych partiach
  • bezpiecznego dla skóry wrażliwej złuszczania kwasowego

Czy Indiba eliminuje trądzik?

Już jeden zabieg sprawi, że cera trądzikowa będzie zdrowsza i zacznie się regenerować. Eliminacja trądziku wymaga jednak serii zabiegów, a ich liczba jest uzależnione od indywidualnego przypadku. Jednak ogromne efekty zostaną zaobserwowane u każdej osoby, która boryka się ze skórą trądzikową.

Zastanawiasz się, czy Indiba jest dla Ciebie? Skonsultuj z nami swój problem, a my doradzimy Tobie w kwestii doboru najefektywniejszego zabiegu. Chcesz zaplanować swoje wydatki? Skorzystaj z MediRat – to sposób na rozłożenie płatności w czasie! Zadzwoń do nas!

Marzysz o twarzy bez trądziku?

Zapraszamy do zapisów na zabiegi! Skontaktuj się z nami +48 511 335 535