Jak nie zaprzepaścić zabiegów wykonywanych wiosną?

zabieg indiba gdańsk aesthetic beauty concept

Chcesz, by efekty wykonanych wcześniej zabiegów towarzyszyły Ci podczas lata? Sprawdź, o czym pamiętać, by zachować dobrą formę i jak nie zaprzepaścić zabiegów wykonanych wiosną!

Podtrzymanie efektów po zabiegach

Zabiegi wyszczuplające i antycellulitowe dają doskonałe rezultaty, jednak można je zaprzepaścić poprzez ograniczanie aktywności fizycznych. Poznaj kilka zasad, które pozwolą Ci cieszyć się efektami zabiegów przez długi czas!

  • Postaw na dodatkową aktywność fizyczną. Zrezygnuj z windy, wybierz się do sklepu pieszo. Wplatanie lekkich aktywności doskonale wpływa na krążenie i spala nieco kalorii.
  • Dopasuj ćwiczenia do swoich upodobań. Wykonuj takie ćwiczenia, jakie lubisz – joga, taniec, a może basen? Ważny jest ruch i praca mięśni, ale jeśli będziesz skupiała się na efektach, a nie przyjemności, to szybko stracisz motywację. Ćwiczenia powinny sprawiać radość!
  • Podczas codziennej pielęgnacji zadbaj o ciało – używaj balsamów nawilżających i delikatnych peelingów. Wybieraj preparaty o naturalnym i sprawdzonym składzie. U nas kupisz kosmetyki, które pozwolą Ci zadbać o nawilżenie oraz odżywienie skóry.
  • Stosuj się do zaleceń udzielonych Ci przez specjalistów z naszej kliniki medycyny estetycznej. Dzięki temu zachowasz efekty zabiegu na długo, a dodatkowo zadbasz o skórę we właściwy sposób.
zabieg indiba na ciało

Zabiegi przypominające – dlaczego są ważne?

Zabiegi przypominające wykonywane regularnie pozwolą Ci utrzymać rezultaty wcześniejszych terapii, a także zwiększyć ich spektakularne efekty. Ponowna wizyta wskazana jest na przykład po skorzystaniu z zabiegu Icoone. Dzięki niej możesz przedłużyć efekty wiosennego zabiegu i wciąż cieszyć się pięknym wyglądem w sezonie letnim. Zachowaj swoją skórę jędrną, odżywioną i wolną od rozstępów oraz cellulitu.

Chcesz utrzymać efekty wcześniejszych terapii?

Skontaktuj się z nami i zapisz się na swój zabieg przypominający! +48 511 335 535