Jak pozbyć się pelikanów? Sposoby na obwisłą skórę na ramionach

zabieg na pelikany indiba gdańsk aesthetic beauty concept

Zauważasz, że skóra na Twoich ramionach straciła sprężystość? Próbowałaś pozbyć się pelikanów, ale stosowane przez Ciebie metody nie przynoszą oczekiwanych rezultatów? Dowiedz się, jak powstają pelikany i w jaki sposób się ich pozbyć.

Jak zlikwidować pelikany?

Najczęstszą przyczyną powstawania pelikanów jest osłabienie struktury tkanki zbudowanej z włókien kolagenowych. Nosi ona nazwę powięzi. Gdy powięź zanika, mięśnie oraz tkanka tłuszczowa zaczynają opadać pod wpływem grawitacji.

Osłabienie powięzi następuje wraz z wiekiem. Powstałych już pelikanów trudno pozbyć się przy pomocy ćwiczeń. Te świetnie sprawdzą się jako profilaktyka służąca wzmocnieniu ramion, jednak nie zlikwidują już obwisającej tkanki.

Stosowanie kremów również nie przywróci ramionom dawnej jędrności. Najlepszym i trwałym sposobem na pozbycie się pelikanów są zabiegi medycyny estetycznej.

Zabieg na pelikany – jaki wybrać?

Jeżeli chcesz pozbyć się wiotkiej skóry na ramionach, możesz skorzystać z terapii wykorzystującej innowacyjną formułę INDIBA Deep Care. Dzięki niej w sposób bezinwazyjny ujędrnisz ciało i przywrócisz skórze sprężystość. INDIBA Deep Care to sposób na pozbycie się pelikanów, rozstępów i niechcianego nadmiaru tkanki tłuszczowej.

Efekt poprawy napięcia tkanki osiągniesz również dzięki kompleksowej kuracji ujędrniającej. Jej działanie pobudza włókna kolagenowe do naturalnej odbudowy. Dzięki temu Twoje ramiona staną się jędrniejsze.

Pamiętaj – oferujemy przyjemne mediraty, dzięki którym Twoje finanse nie będą obarczone dużymi kosztami, a Ty poczujesz się piękniejsza. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej!

Smukłe, jędrne ramiona?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z zabiegów! +48 511 335 535