Jak wygładzić zmarszczki w wieku 50+?

indiba slow aging gdańsk aesthetic beauty concept

Chcesz pozbyć się zmarszczek i bruzd? Po 50 roku życia skóra wolniej się regeneruje i wymaga profesjonalnej pielęgnacji. Skuteczną metodę na zmarszczki znajdziesz w naszej klinice. Sprawdź Indiba Slow Aging!

Indiba Slow Aging – kompleksowy zabieg na zmarszczki i bruzdy

Dzięki technologii Indiba Deep Care Face możliwe jest zlikwidowanie oznak starzenia się cery. Podczas zabiegu tkanka stymulowana jest do naturalnej odbudowy. Wzrasta produkcja włókien kolagenowych i elastyny, co przekłada się na znaczne wygładzenie i ujędrnienie skóry. Terapia Indiba Slow Aging jest całkowicie bezbolesna i nie wymaga naruszenia tkanki. W jej trakcie będziesz odczuwać przyjemne ciepło.

Z metody Indiba Slow Aging możesz skorzystać, jeżeli chcesz:

  • wygładzić zmarszczki
  • spłycić bruzdy wargowo-nosowe
  • ujędrnić okolice twarzy, szyi i dekoltu

Zmarszczki na twarzy – Indiba Slow Aging

Zabieg bezpiecznie przeprowadzamy na całej twarzy – także w okolicy oczu. Z tego powodu Indiba Slow Aging świetnie sprawdza się także jako sposób na pozbycie się kurzych łapek. Spłyca również zmarszczki palacza, czy bruzdy marionetki.Wygładzenie i wyraźne odmłodzenie – to efekty, które zauważysz od razu. Do zabiegu może przystąpić niemal każdy.

Wypróbuj innowacyjną terapię Indiba Slow Aging i nie martw się zmarszczkami! Nie chcesz przeznaczać jednorazowo całej kwoty na zabieg? Skorzystaj z naszej oferty MediRat!

Szukasz skutecznego zabiegu na zmarszczki?

Zapraszamy do zapisów na zabiegi Indiba Slow Aging! Skontaktuj się z nami +48 511 335 535