Jak zregenerować skórę po porodzie?

Ciało po ciąży często nie wygląda tak, jakbyśmy sobie tego życzyły. Skóra staje się wiotka, a na brzuchu i piersiach pojawiają się rozstępy. Jak poradzić sobie z tymi niedoskonałościami, żeby poczuć się atrakcyjniej? Są na to skuteczne sposoby!

Indiba ElectroTools 

Metoda ta daje niesamowite efekty polepszenia elastyczności skóry poprzez oddziaływanie na biologiczne właściwości naprawcze komórek organizmu. W zabiegu Indiba ElectroTools wykorzystywana jest specjalna głowica, która pozwala na precyzyjne dotarcie do problematycznych obszarów. Świetnie radzi sobie z cellulitem, zwiotczałą skórą i rozstępami, przywracając jędrność skórze.

Extra Lifting na piersi 

Terapia Extra Lifting pozwala przywrócić odpowiednie napięcie skórze biustu, która po karmieniu stała się mało elastyczna. Kuracja składa się z kilku elementów. Na początku przeprowadzany jest zabieg Indiba, bazujący na silnie regenerujących, bezpiecznych dla organizmu, falach radiowych. Następnie stosuje się infuzję tlenową połączoną ze specjalnie dobranymi preparatami. Extra Lifting to nieinwazyjny sposób na zauważalną poprawę sprężystości i wygładzenie skóry na piersiach.

Trening Embody

Jest to niezrównana metoda na wzmocnienie mięśni bez ćwiczeń fizycznych! Stosowane tutaj jest pole magnetyczne, które powoduje intensywne skurcze mięśni, o częstotliwości, której nie można osiągnąć podczas klasycznego treningu. Jest to więc sposób na szybkie i precyzyjne wymodelowanie tych partii ciała, na których nam zależy. Trening Embody doskonale rozprawi się zatem z niechcianym brzuszkiem po ciąży, a także ujędrni pośladki i uda.

zabieg-na-brzuch-po-ciazy

Z jakiego zabiegu chciałabyś skorzystać?

Zapraszamy do kontaktu z naszym personelem – +48 511 335 535