Jakie zabiegi na jesień wybrać?

kuracja nawilżająco dotleniająca gdańsk aesthetic beauty concept

Po lecie skóra jest zmęczona i przesuszona. Mogą pojawić się także przebarwienia. Wymaga regeneracji oraz przygotowania na nadchodzący sezon zimowy. Wiatr, mróz czy suche powietrze ogrzewanych pomieszczeń nie działają na nią dobrze. Sprawdź, które zabiegi najlepiej zregenerują skórę po lecie i przygotują ją na jesień!

Głębokie oczyszczenie – hydrodermabrazja kwasowa

Niekiedy po lecie i urlopie, skóra jest trochę zaniedbana. Jesień to doskonały czas na dogłębne oczyszczenie. Hydrodermabrazja kwasowa to zabieg, który pozwoli złuszczyć martwy naskórek i usunąć powierzchowne przebarwienia. Ponadto może być wstępem do innych odżywiających zabiegów. Po peelingu na twarz nakładana jest kojąca maska, która dogłębnie nawilża pozostawiając twarz nawilżoną i odświeżoną.

Extra clean – oczyszczenie i dotlenienie

Zabieg Extra Clean oczyszczenie z dotlenieniem łączy w sobie oczyszczanie metodą hydradermabrazji z infuzją tlenową. Dzięki temu działa wielopłaszczyznowo – odżywia, regeneruje, nawilża i poprawia koloryt cery po lecie. Pomaga także odbudować barierę wodno-lipidową i przygotować skórę na sezon jesienno-zimowy. Dodatkowo tlen pobudza procesy naprawcze w głębi skóry, zagęszczając jej strukturę i wygładzając powierzchowne zmarszczki.

Kuracja złotem

Kuracja złotem 24K ma działanie głęboko nawilżające i ochronne. Skóra zyskuje zdolność wiązania wody, by przez cały dzień nie tracić nawilżenia. Zabieg jest doskonały na jesień ze względu na to, że przygotowuje cerę na działanie suchego powietrza oraz chroni przed smogiem.

Chcesz wykonać zabieg i zapłacić za niego w przeciągu kilku miesięcy? U nas dostępne są mediraty!

Popraw kondycję swojej skóry przed zimą

Zregeneruj skórę po lecie i przygotuj ją na jesień! Czekamy na Ciebie! Skontaktuj się z nami +48 511 335 535