Jakie zabiegi na jesień wybrać?

kuracja nawilżająco dotleniająca gdańsk aesthetic beauty concept

Po lecie skóra jest zmęczona i przesuszona. Mogą pojawić się także przebarwienia. Wymaga regeneracji oraz przygotowania na nadchodzący sezon zimowy. Wiatr, mróz czy suche powietrze ogrzewanych pomieszczeń nie działają na nią dobrze. Sprawdź, które zabiegi najlepiej zregenerują skórę po lecie i przygotują ją na jesień!

Głębokie oczyszczenie – hydrodermabrazja kwasowa

Niekiedy po lecie i urlopie, skóra jest trochę zaniedbana. Jesień to doskonały czas na dogłębne oczyszczenie. Hydrodermabrazja kwasowa to zabieg, który pozwoli złuszczyć martwy naskórek i usunąć powierzchowne przebarwienia. Ponadto może być wstępem do innych odżywiających zabiegów. Po peelingu na twarz nakładana jest kojąca maska, która dogłębnie nawilża pozostawiając twarz nawilżoną i odświeżoną.

Program depigmentacyjny

Autorski zabieg stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy zmagają się z przebarwieniami i nie chcą z ich zniwelowaniem czekać do jesieni! Jest to połączenie trzech bankietowych zabiegów w jeden PREMIUM!

Radiofrekwencja Mikroigłowa

Radiofrekwencja Mikroigłowa to zaawansowany zabieg, który korzysta z technologii radiowej fal, aby pobudzać naturalne procesy regeneracyjne skóry. Podczas zabiegu, ultracienkie igły delikatnie penetrują skórę, jednocześnie dostarczając energię radiofrekwencji do głębszych warstw skóry. Efektem jest stymulacja produkcji kolagenu i elastyny, co prowadzi do poprawy jędrności, wygładzenia zmarszczek i rewitalizacji skóry.

Chcesz wykonać zabieg i zapłacić za niego w przeciągu kilku miesięcy? U nas dostępne są mediraty!

Popraw kondycję swojej skóry przed zimą

Zregeneruj skórę po lecie i przygotuj ją na jesień! Czekamy na Ciebie! Skontaktuj się z nami +48 511 335 535