Jakie zabiegi na twarz i ciało warto wybrać latem?

zabiegi polecane latem

Latem skóra potrzebuje szczególnej ochrony i pielęgnacji. Sprawdź, na jakie zabiegi warto zdecydować się latem, by poprawić wygląd twarzy i ciała!

Jakie zabiegi wykonywać latem?

Podczas lata nie można wykonywać części zabiegów – szczególnie tych, które wymagają unikania światła słonecznego. Jednak ważne jest, aby w tym czasie zadbać o odpowiednie nawilżenie i wzmocnienie skóry. Jakie zabiegi będą najlepsze podczas lata?

Extra Clean – zabieg natleniający na lato

Skóra podczas lata jest podatna na wysuszanie, tworzą się na niej mikrouszkodzenia. Jedną z przyczyn jest wysoka temperatura, która sprawia, że cera może nie być wystarczająco odżywiona i dotleniona. Dobrym rozwiązaniem jest zabieg oczyszczająco-dotleniający Extra Clean. Po usunięciu z twarzy martwego naskórka jest ona natleniana. Podczas terapii tlenowej do cery są podawane są także witaminy, które ją odżywiają. Dzięki temu skóra nie wysusza się mocno nawet przy dużych temperaturach. Ponadto zachowuje ona swoją jędrność, a zmarszczki są wygładzane. Ten zabieg nie tylko zapobiega szybszemu starzeniu, ale potrafi też wizualnie odmłodzić cerę. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Kuracja ujędrniająca ramion, dekoltu i dłoni

Gdy temperatura osiąga wysoki poziom, skóra staje się szorstka i odwodniona. Zmarszczki na ciele uwidaczniają się oraz pogłębiają. W takich przypadkach świetnie sprawdzi się kompleksowa kuracja ujędrniająca, która może być stosowana punktowo na różne obszary ciała, m.in. dekolt, ramiona i dłonie. Ta nieinwazyjna terapia posiada działanie ujędrniające i liftingujące. Na zabieg składa się tlenowa terapia Dermo Infuzji, podczas której wykorzystywany jest syntetyzowany kwas hialuronowy. Dzięki temu Twoja skóra będzie bardziej napięta, a bruzdy i głębokie zmarszczki – mniej widoczne! Kuracja liftingująca to sposób na ujędrnienie ciała bez igieł. Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę!

Część zabiegów warto wykonywać cyklicznie, dlatego jeśli ich koszt ma zniechęcać Cię do odwiedzenia naszego salonu medycyny estetycznej – skorzystaj z wygodnych medirat!

Nie zapomnij o swojej skórze latem!

Zapraszamy na zabiegi do Aesthetic Szafarnia – skontaktuj się z naszym personelem – +48 511 335 535