Na czym polegają zabiegi: INDIBA, Terapia Tlenowa, Innofacial?

Szukasz zabiegu idealnego dla Ciebie? Chcesz wiedzieć, jakie efekty zapewnia terapia tlenowa, InnoFacial i zabiegi Indiba? Sprawdź!

Indiba – sposób na lifting skóry

Zabieg Indiba poprawia jędrność skóry bez uszkadzania tkanki. Podczas zabiegu wykorzystywane są fale radiowe, których działanie modeluje i ujędrnia skórę. W przeciwieństwie do większości zabiegów, Indiba może być stosowana również na skórze trądzikowej i skłonnej do powstawania bliznowców. Jest chętnie wybierana przez osoby, które cenią sobie skuteczne i nieinwazyjne zabiegi.

Innofacial – zabieg oczyszczająco-nawilżający na twarz i dekolt

Innowacyjna formuła Innofacial nie tylko w delikatny sposób oczyści Twoją skórę, ale także odżywi ją od wewnątrz. Podczas zabiegu z twarzy usuwane są zanieczyszczenia, toksyny i nadmiar sebum. Pod tkankę wprowadzane są substancje aktywne – sprawiają,, że skóra stanie się odżywiona i rozświetlona.

innofacial

Terapia Tlenowa – zabieg regeneracyjno-ujędrniający

Chcesz odżywić swoją skórę od wewnątrz? Poznaj terapię tlenową – sposób na widoczne wygładzenie i ujędrnienie tkanki. Podczas zabiegu organizm stymulowany jest do naturalnej regeneracji. Terapia Tlenowa aktywuje kolagen i elastynę, co przyczynia się do uzyskania efektu młodego i zdrowego wyglądu.

Który zabieg wybierasz?

Zadbaj o swoją skórę już dziś i wybierz rozwiązanie najbardziej potrzebne Twojej skórze. Skontaktuj się z nami i umów się na wizytę! +48 511 335 535