Piękna i zdrowa zimą. Jakie zabiegi możesz wykonać o tej porze roku?

Czy wiesz, że zima to najlepszy czas na większość zabiegów beauty? O tej porze roku stawiamy przede wszystkim na odżywianie, odbudowę i odmładzanie. Zarówno nieinwazyjnie, jak i w ramach medycyny estetycznej. 

Tylko u nas możesz spróbować inwazyjnych metod z maksymalnym bezpieczeństwem i gwarancją podwójnych efektów. A to wszystko dzięki włączeniu niezawodnej terapii INDIBA. Nikt przed nami jeszcze tego nie robił!

Możemy sobie pozwolić na szeroką pielęgnację, bo zimą — mniej narażona na działanie promieni UV — skóra szybciej się goi i bezpiecznie regeneruje. Jest gotowa, aby w pełni przyjąć to, czego najbardziej potrzebuje. Nie tylko po letniej ekspozycji na słońce, wiatr i zanieczyszczenia, ale też na różnych etapach starzenia się.

Czego teraz trzeba twojej skórze? Oczyszczenia? Nawilżenia? Regeneracji? Odzyskania równego kolorytu? A może jędrności i pożegnania ze zmarszczkami? Wiemy, jak dać Ci te rezultaty!

Misja: oczyszczenie i nawilżenie

Po lecie skórze twarzy należy się przede wszystkim dogłębne oczyszczenie z martwego naskórka, zanieczyszczeń, nadmiaru sebum. 

Z tym zadaniem skutecznie radzi sobie technologia Innofacial. Podczas nowoczesnego zabiegu skóra jest oczyszczania chemicznie i mechanicznie. Następnie podaje się jej bogaty w przeciwutleniacze preparat. Cały proces skutkuje odetkaniem porów, dogłębnym nawilżeniem, odżywieniem i dotleniem skóry oraz wyrównaniem kolorytu. 

Poczuj, jak skóra twarzy oddycha. Głęboko. Z nową energią i witalnością. Doświadcz tego w pełni, wybierając pakiet INDIBA + Terapie łączone premium stworzony z myślą o maksymalnej regeneracji tkanek. 

Akcja: jędrność i rewitalizacja

A jeśli twojej skórze brakuje jędrności? Dermoinfuzja tlenowa w połączeniu z procedurą INDIBA przywróci jej estetyczne napięcie i gładkość. Podwójne działanie dla potrójnych rezultatów to nasza tajna broń przeciwko wiotkiej skórze. 

Czysty tlen transportuje składniki aktywne z mocnych kwasów PCA Skin. Dodatkowo fala radiowa 448 kHz od wewnątrz stymuluje regenerację komórkową. Daje to efekt ujędrnienia, rewitalizacji i wygładzenia zmarszczek podczas jednego zabiegu. 

Nie wiesz, na który zabieg się zdecydować? Nie wybieraj! Podaruj sobie je oba i jeszcze więcej w jednym, luksusowym pakiecie GOLD Premium! To aż 7 kroków do oczyszczenia, odżywienia, nawilżenia i ujędrnienia skóry. Konsultacja z beauty planem, szczotkowanie twarzy, szyi oraz dekoltu, zabieg detoksykujący i antyobrzękowy, INDIBA, Innofacial, Infuzja Tlenowa i masaż twarzy dają razem 3,5 h przyjemności tylko dla Ciebie. 

Cel: ujędrnienie

Uelastycznienie skóry jest też celem metod inwazyjnych — stymulatorów tkankowych. Wspierają one odbudowę ubytków tkanki, a także pobudzają produkcję kolagenu i elastyny, aby przywrócić skórze utraconą jędrność. 

W Aesthetic stosujemy kilka preparatów o zróżnicowanym działaniu. Dzięki temu możemy wycelować je wprost w potrzeby twojej skóry, osiągając najlepsze rezultaty z pomocą technologii INDIBA.

  • Nucleofil Strong — nawilża i — łącząc siły z INDIBA — przeciwdziała wolnym rodnikom. 
  • Profhilo — gwarantuje maksymalne nawilżenie dzięki zawartości kwasu hialuronowego oraz działaniu INDIBA, która wspiera wchłanianie składników.
  • Pluryal Silk — działa na powieki i obszar oka dla zniwelowania cieni pod oczami i spłycenia zmarszczek. Zastosowanie INDIBA pozwala osiągnąć efekt wygładzenia na całej twarzy.
  • Prostrolane Inner B — to nasz złoty środek na poduszeczki tłuszczowe. Dzięki możliwościom INDIBA redukujemy je maksymalnie. A ty cieszysz się dodatkowo mniej widocznymi zmarszczkami i pięknie zarysowanym owalem twarzy.
  • MD-Tissue, czyli skuteczny sposób na odnowę uszkodzonych włókien kolagenowych. Twoja skóra odzyskuje jędrność i elastyczność.

Plan: efekt liftingu bez skalpela

Ze zmarszczkami i wiotką skórą doskonale radzi też sobie delikatna radiofrekwencja mikroigłowa. Dzięki temu, że łączymy ją z INDIBA ryzyko powikłań znacznie maleje. Zaś efekt napięcia, wygładzenia i zagęszczenia skóry jest jeszcze wyraźniejszy. 

Jak to działa? Kilkadziesiąt igieł pokrytych złotem dociera do głębokich warstw skóry, zapoczątkowując procesy naprawcze. Jednocześnie na skórę działają fale radiowe, które wzmacniają odbudowę. Bezpiecznie i z efektem, na jaki nie możesz liczyć w żadnym innym studio.

Kierunek: odnowa i odżywienie

Na nakłuwaniu skóry przy wsparciu fali radiowej 448 kHz opiera się również pakiet mezoterapia mikroigłowa + INDIBA. Pobudzamy w ten sposób naturalne zdolności odnawiania w celu odbudowy i regeneracji skóry.

Kosmetolożka precyzyjnie wykonuje mikronakłucia na głębokość dostosowaną do twoich odczuć i preferencji. Dzięki temu, że miejsca nakłuć pozostają na krótko otwarte, składniki odżywcze z zastosowanego preparatu mają swobodny dostęp do głębszych warstw skóry. A ty uzyskujesz efekty, o jakich marzyłaś. INDIBA wesprze twoją skórę w procesie odnowy.

Co powiesz więc na to, aby zimą na chwilę się zatrzymać, zwrócić ku sobie i podarować ciału odpoczynek, piękno, zdrowie? W Aesthetic podpowiemy ci, jak to zrobić najlepiej dla siebie. Każda wizyta obejmuje konsultację, na której dokładnie rozpoznajemy twoje potrzeby i dopasowujemy do nich nasze zabiegi. Tobie zostaje tylko się zrelaksować i otworzyć na nowe.