Piękna sylwetka na Sylwestra dzięki zabiegom EMBODY

Trening embody

Grudzień  to dla wielu miesiąc działania na pełnych obrotach. Końcówka roku wiąże się zwykle z zamykaniem ważnych zadań służbowych, a także nadmiarem obowiązków związanych z nadchodzącymi świętami.

Niestety, bardzo często w tym okresie brakuje czasu żeby o siebie zadbać. Spożywane w pośpiechu posiłki, zajadanie stresów słodyczami, długie godziny za biurkiem – wszystko to odbija się negatywnie na wyglądzie i ogólnej kondycji.

Kiedy dodamy do tego kilkudniowy świąteczny maraton leniuchowania przy suto zastawionym stole, łatwo domyślić się, że waga wskaże kilka dodatkowych kilogramów.

Wtedy najczęściej przychodzi moment załamania, bo przecież za kilka dni Sylwester, a sukienka kupiona miesiąc wcześniej nie chce się dopiąć lub eksponuje wystający brzuch  i pokaźne, ale wiotkie pośladki. 

Jakby tego było mało, od wielogodzinnego siedzenia w pracy, samochodzie, a następnie intensywnych przedświątecznych porządków, pojawił się ból pleców. Zamiast tańców do białego rana, pojawia się smutna wizja żegnania starego roku w łóżku.

Szansa na zrzucenie zbędnej masy i ujędrnienie ciała w tak krótkim czasie jest niewielka. Dieta i ćwiczenia mogą tu nie wystarczyć. Dyskomfort w „krzyżu” również nie minie z dnia na dzień.

Na szczęście istnieją sposoby, dzięki którym da się szybko i skutecznie wysmuklić i wymodelować sylwetkę, a jednocześnie zredukować lub całkiem wyeliminować dolegliwości bólowe odcinka lędźwiowego kręgosłupa.

Jeśli szukasz takich rozwiązań, poznaj innowacyjny zabieg EMBody!

EMBody – bezbolesny lifting i wzmocnienie mięśni ciała z efektami widocznymi już po 1 zabiegu!

EMBody to sprawdzony i bezpieczny zabieg o udowodnionej skuteczności w spalaniu tkanki tłuszczowej i modelowaniu ciała. Co ważne – jest bezinwazyjny, nie wymaga interwencji chirurgicznej i w żaden sposób nie narusza ciała.

Na czym dokładnie polega procedura EMBody?

Podczas poszczególnych sesji, specjalne urządzenie wykorzystuje zaawansowaną technologię elektromagnetyczną o wysokiej częstotliwości HIFEM (High-Intensity Focused Electromagnetic Technology). 

Energia ta wykazuje skuteczność w rozbudowie mięśni, ponieważ wywołuje i utrzymuje przez wiele sekund supermaksymalne skurcze. Ich moc i częstotliwość jest zdecydowanie większa niż podczas tradycyjnych treningów.

Podczas półgodzinnego zabiegu, wywoływanych jest ok. 20 tysięcy intensywnych skurczów, dzięki którym powstają nowe włókna mięśniowe, zwiększa się objętość i siła mięśni.

Oprócz efektu estetycznego – pięknie zarysowanych mięśni, EMBody niesie za sobą korzyści zdrowotne.

Siła oddziałująca na mięśnie brzucha i pośladków, dochodzi również do odcinka krzyżowego i lędźwiowego kręgosłupa wzmacniając tamtejsze partie i niwelując bóle.

Zabiegi stanowią również ogromne wsparcie dla kobiet po ciąży, które cierpią z powodu rozejścia mięśnia prostego brzucha. Dzięki EMBody, ciało może wrócić do stanu pierwotnego. Pomaga to nie tylko w odzyskaniu dawnego wyglądu, ale także w rozwiązaniu problemów natury uroginekologicznej.

Ponadto, w trakcie przeprowadzanej procedury, organizm uwalnia ogromną dawkę energii z najbliżej zlokalizowanych komórek tłuszczowych. Efekt kaskadowy uruchamia intensywną lipolizę. Mówiąc prostszym językiem – w ciele dochodzi do spalania nadmiaru tłuszczu, położonego przy kurczących się mięśniach.

W efekcie, już po 1 zabiegu, widoczna jest poprawa wyglądu w postaci ujędrnionego i szczuplejszego ciała. 

Jakie korzyści można uzyskać decydując się na zabieg EMBody?

Procedura EMBody to szereg korzyści dla klientów.  Do najważniejszych z nich zaliczyć można:

 • Brak efektów ubocznych – nowoczesny sprzęt nie powoduje przerwania ciągłości naskórka, dzięki czemu ciało nie jest uszkodzone, nie wymaga gojenia,
 • Stopniowe narastanie rezultatów zabiegu – pierwsze efekty są widoczne natychmiast po sesji, natomiast tłuszcz spalany jest przez kolejne dni, a mięśnie rozbudowywane przez następne 3 miesiące,
 • Potęgowanie efektów inwazyjnych procedur – EMBody poprawia wygląd ciała po liposukcji – wygładza i ujędrnia skórę, wzmacnia mięśnie ułatwiając dalszy ich trening,
 • Brak bólu i dyskomfortu – sesje nie wymagają żadnej aktywności. Wystarczy wygodnie się położyć, a urządzenie pracuje za Ciebie,
 • Spalanie tkanki tłuszczowej o 19%, wzrost masy mięśni o 16% – zabieg uwidacznia zwiększenie masy mięśniowej i jednoczesne wyszczuplenie okolic brzucha, talii i pośladków,
 • Wsparcie treningu fizycznego – EMBody w znacznym stopniu skraca czas w jakim można osiągnąć efekt płaskiego, wyrzeźbionego brzucha. Zabieg można wykonywać nawet 2 razy w tygodniu. Jest to świetne uzupełnienie ćwiczeń na siłowni.

Dla kogo zabieg EMBody?

Jeśli jesteś osobą, która:

 • Z wiekiem straciła jędrność ciała,
 • Nie lubi lub nie może wykonywać tradycyjnych ćwiczeń,
 • Chce zmaksymalizować efekty treningu np. na siłowni,
 • Pragnie szybko odzyskać smukłą sylwetkę,
 • Nie osiągnęła zamierzonych efektów stosując ćwiczenia i dietę,
 • Chce wzmocnić mięśnie brzucha i pleców, żeby pozbyć się bólu w dolnym odcinku kręgosłupa,
 • Potrzebuje regeneracji mięśni po ciąży,
 • Marzy o brazylijskich pośladkach i zarysowanych mięśniach brzucha,
 • CHCE SPALIĆ NADMIAR TŁUSZCZU I ZARYSOWAĆ MIĘŚNIE, ABY ZACHWYCIĆ WYGLĄDEM W SYLWESTROWEJ KREACJI…

     

Zadzwoń i umów się na zabieg 511 335 535