Powiększamy nasz zespół – zapisz się na bezpłatną konsultację

Bardzo doceniamy te momenty, kiedy możemy dzielić się z Tobą kolejnymi nowościami w Aesthetic. W październiku rozpoczęłyśmy współpracę z lekarz Pauliną Gudalewską-Bryk. I trafiłyśmy tym samym do rejestru placówek medycznych.

Dr Paulina Gudalewska-Bryk jest absolwentką dwóch kierunków lekarsko-dentystycznego oraz dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Od lat zajmuje się stomatologią estetyczną, kreowaniem metamorfoz uśmiechu, który dla Pani doktor to nie tylko białe zęby, ale cały układ mięśni na twarzy, wyraz oczu, piękne pełne usta. Medycyna estetyczna odgrywa kluczową rolę w tym procesie. Dr specjalizuje się w zabiegach z zakresu medycyny anty-aging, szczególnie z użyciem toksyny botulinowej, biostymulatorów tkankowych i kwasu hialuronowego.

Jak mówi: „Medycyna estetyczna dla mnie to podkreślenie naturalnego indywidualnego piękna oraz działania prewencyjne, nie zaś diametralna zmiana rysów twarzy i powielanie „trendów”. Moda szybko przeminie, a moim celem jest to, aby moje Pacjentki były piękne na lata, a nie tylko w danym sezonie.”

Co to oznacza dla Ciebie? Szansę na głęboką regenerację i bardziej inwazyjne zabiegi medycyny estetycznej pod czujnym okiem specjalistek z zakresu medycyny i kosmetologii. W naszej ofercie znajdą się nowe zabiegi:

Mezoterapia

Pozbądź się niedoskonałości skóry, takich jak drobne blizny, zmarszczki czy przebarwienia, dzięki precyzyjnemu podawaniu substancji czynnych na poziomie skóry właściwej. Zabieg mezoterapii jest prawie bezbolesny, a dzięki indywidualnie dobranym koktajlom substancji aktywnych idealnie dostosowuje się do Twoich potrzeb. Dzięki mezoterapii Twoja skóra odzyska nawilżenie, blask i jedwabistą gładkość.

Stymulatory tkankowe

Masz dość zmęczonej skóry i widocznych oznak starzenia? Wypróbuj zabieg z użyciem stymulatorów tkankowych! To rozwiązanie w medycynie estetycznej, które pobudzi naturalną regenerację Twojej skóry. Procedura ta ma na celu poprawienie napięcia i elastyczności skóry, zmniejszenie drobnych zmarszczek oraz redukcję widoczności blizn. Po zabiegu zauważysz widoczne efekty odświeżonej i młodszego wyglądu skóry. 

Mezoterapia okolicy oka

 Zabieg mezoterapii w okolicy oka w medycynie estetycznej polega na wprowadzeniu koktajlu substancji aktywnych bezpośrednio do skóry. Jest to procedura, mająca na celu odbudowę oraz rewitalizację skóry wokół oka. Mezoterapia stymuluje produkcję kolagenu oraz elastyny, poprawiając jędrność i elastyczność skóry. Substancje aktywne dostarczone w trakcie zabiegu, takie jak kwas hialuronowy, witaminy i peptydy, pobudzają procesy naprawcze skóry oraz redukują widoczność cieni pod oczami. Regularne zabiegi mezoterapii mogą przyczynić się do wygładzenia drobnych zmarszczek i poprawy ogólnego stanu skóry wokół oka.

Toksyna botulinowa

Botoks, znany również jako toksyna botulinowa typu A, to lek wykorzystywany w medycynie estetycznej w celu redukcji zmarszczek mimicznych. W wyniku tego zabiegu dochodzi do relaksacji mięśni mimicznych i wygładzenia zmarszczek twarzy. Efekty zabiegu utrzymują się zwykle przez około 3-4 miesiące. Botoks jest również stosowany w leczeniu nadpotliwości, migreny oraz pewnych zaburzeń ruchowych. 

Osocze i fibryna

Mezoterapia własnym osoczem i fibryną to zabieg znany jako wampirzy lifting, który odmłodzi Twoją skórę. Dzięki wykorzystaniu własnej krwi, zabieg pobudza produkcję kolagenu i elastyny, redukując zmarszczki i poprawiając jędrność skóry. To bezpieczny i naturalny sposób na przywrócenie młodzieńczego blasku Twojej twarzy. Ciesz się pięknem już po pierwszej sesji wampirzego liftingu, widząc efekty w postaci nawilżonej, odżywionej i bardziej jednolitej skóry.

Jeśli jesteś zainteresowana nową ofertą, ale wciąż nie masz pewności co będzie dla Ciebie najlepsze – z przyjemnością zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje, na której zostanie dobrany idealny zabieg.

Terminy konsultacji:

17/11/2023 – 16:30 – 21:00

18/11/2023 – 9:00 – 15:00

30/11/2023 – 11:00 – 20:00