Pożegnaj stary rok z nową twarzą dzięki Indiba Deep Care

Zabieg INDIBA Deep Care Smart Aging Ciało

Koniec roku to często czas refleksji nad upływającym czasem, okres podsumowań i planów…

Grudzień jest też niestety miesiącem spadku energii i nierzadko skrajnego zmęczenia.

12 miesięcy pracy, przeróżnych obowiązków, wielu zarwanych nocy, odbija się na samopoczuciu i wyglądzie. Patrząc w lustro widzisz osobę o kilka lat starszą. Mimo wszystko, zamiast odpocząć, „podkręcasz” tempo żeby przygotować Święta, ale zapominasz o sobie i swoich potrzebach.

W Aesthetic, oprócz pielęgnacji ciała, jak zwykle podkreślamy wagę zdrowia i dbałości o kondycję psychiczną. Celem naszych zabiegów jest nie tylko poprawa wyglądu, ale również umożliwienie odpoczynku, ukojenia nerwów i zadbania o siebie holistycznie.

Jedną ze stosowanych technologii, która pozwala na uzyskanie powyższych efektów i którą stosujemy jest Indiba Deep Care. Dzięki tej innowacyjnej metodzie, możesz m.in. znacznie poprawić wygląd twarzy zdradzającej oznaki zmęczenia i upływającego czasu. Czas trwania procedury pozwala jednocześnie na relaks i „złapanie oddechu”.

Czym dokładnie jest Indiba Deep Care?

To obecna na rynku od 35 lat innowacyjna technologia umożliwiająca wykonanie zupełnie nieinwazyjnego liftingu twarzy i odmłodzenia bez bólu!

Jest to przełomowe rozwiązanie, które działa zgodnie z fizjologią człowieka biostymuluje odnowę tkanek na poziomie komórkowym.

Podczas zabiegu wykorzystuje się falę radiową o wyjątkowej częstotliwości 448 kHz.  Maksymalizuje ona aktywność metaboliczną wszystkich komórek ciała i wydobywa z nich 100% możliwości regeneracyjnych. 

Popularne zabiegi stosowane w medycynie estetycznej regenerują tkanki poprzez ich niszczenie. Indiba Deep Care nie powoduje uszkodzeń podczas regeneracji. Technologia działa wewnątrz komórek, dzięki czemu efekty są natychmiastowe – nie trzeba czekać na wygojenie.

Jakie korzyści daje stosowanie Indiba Deep Care?

W przeciwieństwie do tradycyjnych, inwazyjnych metod poprawiania wyglądu, Indiba pozwala uzyskać widoczne, ale naturalne efekty bez uszczerbku na zdrowiu. 

Inne korzyści to przede wszystkim: 

 • Brak efektów ubocznych i przeciwwskazań – z zabiegów mogą korzystać nawet osoby wykluczone z innych procedur –  z nowotworami, metalowymi implantami i stanami zapalnymi, kobiety po ciąży w okresie laktacji,
 • Maksymalizacja efektów z każdym dniem po zabiegu – procedura pobudza procesy zgodne z fizjologią skóry, biostymulując odnowę tkanek na poziomie komórkowym. Skóra wygląda coraz lepiej, bez konieczności ciągłych powtórzeń zabiegu,
 • Brak okresu rekonwalescencji – zabieg nie wywołuje obrzęku, podrażnienia ani żadnych skutków ubocznych wymagających rekonwalescencji. Jeszcze tego samego dnia można wrócić do codziennej aktywności,
 • Działanie odprężające – zabieg daje uczucie przyjemnego ciepła i mrowienia, dzięki czemu można się zrelaksować,
 • Właściwości upiększające i prozdrowotne – terapia nie tylko poprawia wygląd, ale w innych zastosowaniach uśmierza ból, przyspiesza gojenie się ran i blizn, pomaga przygotować się do operacji.

Kto powinien skorzystać z Indiba Deep Care?

Indiba Deep Care z pewnością pomoże odzyskać młody i promienny wygląd twarzy.

Zabiegi z wykorzystaniem tej technologii zalecane są przede wszystkim osobom:

 • Z widocznymi zmarszczkami i głębokimi bruzdami – np. w okolicach oczu, kącików ust,
 • Z wiotką skórą dekoltu – zabieg ujędrnia skórę twarzy, szyi i dekoltu,
 • Ze skórą zmęczoną i „szarą” – technologia regeneruje, ujędrnia i rozjaśnia przebarwienia,
 • Z opadającymi powiekami i podwójnym podbródkiem – Indiba pomaga zlikwidować nadmiar tłuszczu w różnych partiach twarzy i sprawić, żeby skóra nie „opadała” z powodu siły grawitacji,
 • Z asymetrycznymi ustami – zabieg pozwala delikatnie modelować usta w sposób nieinwazyjny,
 • Po zabiegach inwazyjnych – procedura wzmacnia efekt stosowania botoksu, wypełniaczy, nici itp.

Na pozostałych partiach ciała Indiba pomaga w redukcji cellulitu, rozstępów, nadmiarowej tkanki tłuszczowej oraz ujędrnieniu obwisłej skóry np. po ciąży.

Zabieg stosowany jest też we wskazaniach zdrowotnych – m.in.  przy minimalizowaniu napięć mięśniowych czy regeneracji po rozejściu kresy białej po porodzie.

Jeśli chcesz umówić się na zabieg w obrębie twarzy, ciała lub dowiedzieć się więcej o zastosowaniu Indiba Deep Care – również w innych problemach, niezwiązanych z wyglądem, zachęcamy do kontaktu: +48 511 335 535.