Rozkwitnij na wiosnę! Jakie zabiegi warto wykonać na ciało?

Indiba Embody

Wiosną pora uwolnić dekolt spod grubych golfów i podkreślić figurę. Jesteś na to gotowa? Czy raczej skupiasz się na uciszaniu kompleksów i ukrywaniu tych części ciała, które domagają się wypięknienia? 

Zostań, bo wiemy, jak wydobyć twój wdzięk spod niechcianych kilogramów, wiotkiej skóry i innych urodowych mankamentów. W pełnym relaksie i zaufaniu do natury. 

Nowy dekolt na wiosnę? Dodamy mu uroku!

Zimą bezpiecznie ukrywałaś biust i dekolt pod grubymi swetrami i puchową kurtką. A teraz – kiedy ciepłe ubrania trafiły na dno szafy – czujesz się niekomfortowo? 

Bo twoim piersiom brakuje jędrności.

Bo nie są atrakcyjnie uniesione.

Bo skóra na dekolcie stała się wiotka i straciła estetyczny wygląd.

Może więc zamiast podkreślać dekolt biżuterią, starasz się go zamaskować. I nerwowo przeszukujesz oferty sklepów z bielizną, aby w ten sposób nadać biustowi ładny kształt. 

A gdyby tak przestać szukać półśrodków? 

Pomyślisz, że wtedy zostają już tylko inwazyjne metody. Ale one nie są jedynym ani tym bardziej najlepszym rozwiązaniem. 

Mamy dla ciebie pewien plan. Bez skalpela. Bez bólu. Bez długiej rekonwalescencji. 

To trzytygodniowa terapia piersi. Jednak na pierwsze efekty nie musisz czekać tak długo. Będą widoczne już po 1-2 zabiegach.

Spotykamy się łącznie na 6 zabiegach INDIBA SmartAging i 2 zabiegach infuzji tlenowej. 

Działając na komórki piersi i dekoltu falą radiową 448 Hz, mobilizujemy je do aktywności. A za pomocą infuzji tlenowej odżywiamy ciało bogactwem składników przeciwstarzeniowych i ujędrniających oraz dobranych specjalnie kosmoceutyków bazujących na produktach PCA Skin lub Nanili Professional. 

Efekt? Z zachwytem przeglądasz się teraz w lustrze. Bo twoje piersi są uniesione, pełniejsze i sprężyste, a dekolt wygładzony. Jeśli dodatkowo miałaś w tych miejscach rozstępy i blizny – z zadowoleniem stwierdzasz, że są znacznie mniej widoczne.

Chcesz znów czuć się dumna ze swojego wyglądu? Sprawdź naszą ofertę Nowy dekolt.

A może to w brzuchu albo pośladkach są twoje marzenia o pięknej sylwetce na wiosnę?

Nie ma co ukrywać – zima nie pomaga w utrzymywaniu figury. W mroźne dni organizm dopomina się o kalorie. A później często brakuje zapału do tego, by spalić ich nadmiar. Stąd już prosta droga do pojawienia się niechcianych kilogramów, które odbierają pewność siebie. 

Zwalczasz je dietą CUD, ale szybko przekonujesz się, że cudów nie ma?

Próbujesz zmusić się do treningu. Jednak brakuje ci dyscypliny, bo nie znosisz ćwiczyć?

Albo ćwiczysz regularnie, choć nikłe efekty coraz bardziej osłabiają motywację? 

Znamy przyjemniejsze sposoby na smukłe ciało po zimie. Bez głodówek. Bez presji. Ba! Bez żadnego ruchu. 

To nie żart. 

To moc BTL EMBODY – nowoczesnego aparatu powodującego supermaksymalne skurcze mięśni. 

Narzędzie wysyła do twojego brzucha, talii albo pośladków falę elektromagnetyczną. A mięśnie zaczynają wykonywać pracę równą – uwaga – 20 tysiącom brzuszków w ciągu 30 minut. Tylko tyle potrzebujesz, aby zbliżyć się do swojego celu. A niecałe 3 tygodnie, aby go osiągnąć.

Brzmi jak ekstremalny wysiłek. Ale ty zamiast zmęczenia odczuwasz pełen relaks i masz jeszcze więcej energii do działania. 

Już nie zazdrościsz innym kobietom brazylijskich pośladków. Teraz sama możesz się nimi pochwalić!

Już nie patrzysz z niechęcią na swój brzuch w lustrze. Jest jędrny, umięśniony, wysportowany. 

Sprawdź szczegóły treningu Embody i ciesz się ciałem, o jakim marzyłaś!

A gdybyś usłyszała, że możemy zmaksymalizować efekty?

Łącząc EMBODY z rewolucyjną technologią INDIBA, podwójnie stymulujemy redukcję tkanki tłuszczowej oraz wzmacnimy mięśnie. Fala radiowa, którą wysyłamy w głąb skóry, destabilizuje błony komórki tłuszczowej, co uwalnia jej wnętrze do przestrzeni międzykomórkowej. Następnie zawartość komórki tradia do wątroby, gdzie jest metabolizowana.

 Niechciany tłuszcz znika. Ale mobilizacja komórek sprawia też, że cellulit się zmniejsza. A cała sylwetka nabiera atrakcyjnego kształtu

Chcesz się o tym przekonać na własnej skórze? Skorzystaj z oferty ANTYCELLULIT – adios boczki i otwórz się na zmiany!

Ale może to nie nadmiar tkanki tłuszczowej jest głównym zmartwieniem, a wiotka skóra? 

Teraz – choć ciepło za oknem – niechętnie zakładasz dopasowane ubrania i, zamiast rozkwitnąć w pełni, skupiasz się na ukryciu niedoskonałości?

Wiotka skóra nie potrzebuje się chować. Jej potrzeba solidnej odnowy i ujędrnienia.

Nasza propozycja jest taka: przyjdź do nas na zabiegi INDIBA Deep Care – 6 sesji Smart Aging Ciało oraz jedną ElectroTools. Terapię wyjątkową falą radiową 448 Hz połączymy z masażem powięziowym za pomocą specjalnej głowicy. Dokładniej skupimy się na miejscach, gdzie powstał cellulit albo rozstępy. A dodatkowo zmniejszymy objętość tkanki tłuszczowej i ujędrnimy uda, brzuch, pośladki.

Zwiotczenie, uporczywy tłuszcz, rozstępy, cellulit w niecały miesiąc przestaną być twoim utrapieniem. Wejdziesz w wiosnę z nowym ciałem, atrakcyjna, pewna siebie.

Zobacz ofertę ANTYCELLULIT – adios wiotka skóro i przypomnij sobie, jak przyjemnie jest mieć jędrną skórę. 

Już wiesz, jak zmienisz się z wiosną?