Rozstępy dotyczą ponad 70% kobiet na świecie. Wiemy, jak je skutecznie zredukować

zabieg na celulit

Rozstępy przyprawiają cię o kompleksy? Powodują, że nie czujesz się atrakcyjna? Odbierają pewność siebie? Może walczysz już z nimi od dawna, ale z marnym skutkiem. Czujesz się sfrustrowana. Tracisz nadzieję, że cokolwiek zdoła ci pomóc. 

To nie moment, by się poddawać. 

To pora, by wreszcie zastosować SKUTECZNE środki. 

Pewnie zanim tu trafiłaś, przetestowałaś już wiele maści i kremów. Ale ostatecznie tylko niepotrzebnie wydałaś pieniądze, bo rezultaty się nie pojawiły. Nie mogły. 

Kosmetyki działają powierzchniowo. Tymczasem rozstępy powstają głęboko pod skórą i tylko tam można się z nimi skutecznie rozprawić. 

Są efektem zerwania włókien kolagenowych na skutek nagłego, nadmiernie intensywnego rozciągania się skóry. 

Możliwe, że pojawiły się u ciebie już w okresie dojrzewania, kiedy zaczęłaś szybko rosnąć. Może zostały jako niechciana pamiątka po ciąży albo zaburzeniach hormonalnych, przez które przybrałaś na wadze. Ich przyczyn jest więcej od suchości i zbyt małej elastyczności skóry przez niedobory cynku, białka, krzemu w diecie po uwarunkowania genetyczne. 

Niezależnie od przyczyn rozstępów, proces ich tworzenia zawsze przebiega tak samo. 

Skóra naciąga się tak szybko, że organizm nie nadąża z produkcją włókien kolagenu. A rosnący poziom kortyzolu i estrogenu dodatkowo osłabia włókna. Te dwa hormony uwalniają się właśnie wtedy, gdy rozstępy powstają najczęściej: w okresie dojrzewania, ciąży, tycia. Pod ich wpływem włókna kolagenu i elastyny stają się kruche i mało rozciągliwe. Dochodzi do ich zerwania oraz ubytku.

Zauważasz to, kiedy brzuch, piersi, uda czy boczki pokrywają się czerwonymi, rozgałęziającymi się pasmami. To tzw. faza I rozstępów i sygnał, by zacząć działać. Nie za pomocą kremów, ale nowoczesnych, nieinwazyjnych zabiegów. 

Bo jeśli na tym etapie nie spróbujesz skutecznie pozbyć się rozstępów, po kilku tygodniach lub miesiącach wejdą w fazę II – nieco się zmniejszą i zbledną. Wciąż będą jednak widoczne, a ich zredukowanie będzie wymagało więcej czasu. Ale bez obaw – nadal możemy ci w tym pomóc. 

Dzięki naszym metodom nie walczysz, tylko rozpływasz się w błogim relaksie. 

Nie czekasz miesiącami na efekty, bo pierwsze z nich są widoczne już po jednym zabiegu. 

Widzisz? Redukcja rozstępów nie musi być żmudna, uciążliwa, okupiona frustracją i wysiłkiem, który nie przynosi rezultatów. 

Wypróbuj zabieg INDIBA. Nasz sposób na rozstępy

Jak to działa? Swoją skuteczność INDIBA zawdzięcza fali elektromagnetycznej o wyjątkowej częstotliwości 448 kHz. Trafia ona z urządzenia wprost do komórek twojego ciała. I pobudza je do aktywności oraz głębokiej regeneracji. Ich intensywną pracę poczujesz jako odprężające ciepło w ciele. 

W efekcie struktura ubytków w rozstępach upodabnia się do otaczającej skóry, przez co są one mniej widoczne. A ty kończysz zabieg głęboko rozluźniona. 

Chcesz tego doświadczyć? Sprawdź naszą ofertę INDIBA SMART AGING

Obejmuje ona:

  • konsultację, na której dokładnie dopasujemy plan działania do twoich potrzeb;
  • zabiegi INDIBA Body – tyle, ile potrzebujesz, by cieszyć się na nowo atrakcyjną sylwetką bez wyraźnie widocznych rozstępów; możemy je wykonać na brzuchu, udach, pośladkach, piersiach, ramionach;
  • zdjęcia sprzed zabiegów i po zakończeniu sesji, abyś miała pewność zmian na lepsze.

A gdyby tak podwoić efekty? 

Osiągamy to dzięki połączeniu metody INDIBA z ElectroTools. Kiedy urządzenie INDIBA generuje falę radiową, specjalna głowica wykonuje masaż powięziowy w miejscu pokrytym rozstępami. Celujemy dokładnie tam, gdzie doszło do zerwania włókien i wspieramy odbudowę.

Efekty? Nierówności znikają. Skóra staje się jednolita, napięta i gęsta, a ubytki są mniej zauważalne. Cieszysz się jedrną, sylwetką wolną od urodowych mankamentów. 

Masz ochotę tego doświadczyć? INDIBA I ElectroTool łączą siły w pakiecie ANTYCELLULIT – adios wiotka skóro

To:

  • 6 zabiegów INDIBA Deep Care – Smart Aging Ciało 
  • zabieg INDIBA Deep Care – ElectroTools GRATIS! 

Zanim jednak zaczniemy, przeprowadzimy z tobą konsultację, aby zagwarantować ci najlepsze rezultaty. Natomiast po serii zabiegów przekażemy zalecenia pielęgnacyjne i uwiecznimy na zdjęciach efekty wspólnej pracy. 

A może radiofrekwencja mikroigłowa?

Nazwa tego zabiegu może nie brzmieć dla ciebie jak skuteczna zachęta. Kryje się jednak za nim przyjemny relaks i wielokrotnie przetestowana skuteczność. 

Również w tym przypadku łączymy dwie metody podczas jednej sesji mikroigłowego RF frakcyjnego. Skóra jest bezboleśnie nakłuwana kilkudziesięcioma igłami pokrytymi złotem, które docierają w głębsze warstwy. W tym samym czasie następuje też jej podgrzanie za pomocą emisji fal radiowych. Stymuluje to tworzenie nowych włókien kolagenu, zagęszczanie ich i powstawanie nowych połączeń między nimi. 

Rezultaty są szybkie i spektakularne! Nawet w przypadku rozstępów w II fazie, pod warunkiem, że jest w nich jeszcze kolagen. 

Zwykle wystarcza 4-6 zabiegów, ale dokładnie ustalimy to z tobą podczas konsultacji. Chcemy mieć bowiem pewność, że osiągniemy twój cel: widoczne zagęszczenie, ujędrnienie skóry i usunięcie rozstępów. 

Sprawdź szczegóły w naszej ofercie radiofrekwencji mikroigłowej

Trudno ci się zdecydować na konkretny zabieg? Najlepsze rezultaty uzyskasz, łącząc INDIBA z radiofrekwencją mikroigłową. Można powiedzieć, że drugi zabieg otwiera kanały w skórze, wywołując w pełni kontrolowany stan zapalny. Przy tak wysokiej aktywności komórek do nowego zabliźniania INDIBA stymuluje wytworzenie nowych włókien kolagenowych i elastynowych. Dzięki temu stare rozstępy się “nadbudowują”, a skóra jest bardziej jednolita i zregenerowana. 

Przyjdź do Aesthetic na konsultację – wspólnie ustalimy taki harmonogram działania, który pozwoli ci się cieszyć efektami w jak najkrótszym czasie. A może już teraz wiesz, czego ci trzeba? Zapisz się na zabieg, pożegnaj rozstępy i odkryj swoje piękno na nowo.