Sińce pod oczami – poznaj najskuteczniejsze sposoby!

kuracja ujędrniająca gdańsk aesthetic beauty concept

Zasinienia w okolicach oczu sprawiają, że Twoja skóra wygląda na zmęczoną i niezdrową? Możesz to zmienić – z pomocą przychodzą nowatorskie terapie, które poprawią wygląd Twojej skóry. Dzięki nim będziesz wyglądać znowu świeżo i promiennie!

Skąd się biorą sińce pod oczami?

Fioletowe zabarwienie skóry pod oczami może mieć wiele przyczyn. Bardzo często jest to po prostu efekt predyspozycji genetycznych. Niekiedy sińce są oznaką przemęczenia, stresu, a także powstają wskutek starzenia się skóry. Z biegiem czasu staje się ona bowiem cieńsza i wiotka, a w rezultacie zaczynają prześwitywać znajdujące się pod nią naczynia krwionośne.

kuracja ujędrniająca

Metody na cienie pod oczami

Dzięki osiągnięciom nowoczesnej medycyny i kosmetologii nie musisz jednak godzić się z wyglądem, który Cię nie satysfakcjonuje. Na szczęście istnieją skuteczne i bezinwazyjne metody radzenia sobie z sińcami pod oczami.

Kuracja ujędrniająca

Jedną z terapii zalecanych w tym przypadku jest ujędrniająca kuracja tlenowa, podczas której kosmetolożka działa na skórę poprzez odpowiednio stężony tlen oraz aktywne preparaty. W naszym zabiegu Kuracji Ujędrniającej wykorzystujemy specjalnie dobrane substancje, takie jak kigelia afrykańska, słynąca ze wspaniałych właściwości regenerujących i odmładzających skórę. Zabieg doskonale nawadnia cerę i wzmacnia jej elastyczność, a dzięki temu niweluje sińce pod oczami.

Indiba Slow Aging

Indiba to wyjątkowa, rewolucyjna metoda bazująca na pobudzaniu organizmu do naturalnej rewitalizacji. Poprzez generowanie fal radiowych o ściśle określonej częstotliwości możliwe jest mobilizowanie skóry do tworzenia nowych komórek. Zabieg z wykorzystaniem tej technologii rewelacyjnie ujędrnia i wygładza cerę, wpływając również na zanik cieni w okolicach oczu.

Chcesz, by Twoja twarz wyglądała promiennie i rześko?

Zapraszamy do kontaktu z naszym personelem – +48 511 335 535