Świętuj z nami Urodziny na Dniach Otwartych 22-30 września

Aesthetic Beauty Concept świętuje urodziny!

Aż trudno uwierzyć, jak szybko ten czas minął… Już 3 lata, a od roku w nowym miejscu działamy dla Ciebie, Twojego zdrowia i lepszego samopoczucia. Przez te intensywne miesiące zmieniłyśmy się my i pięknie zmieniłaś się Ty. Uczcijmy to wspólnie podczas Dni Otwartych w Aesthetic! Zapraszamy między 22 a 30 września.

Taka okazja zdarza się raz, więc i atrakcje będą zupełnie nowe 🙂

Co dla Ciebie szykujemy?

Przede wszystkim: nasze najnowsze zabiegi w extra cenach!

Będziesz mogła przekonać się na własnej skórze, jak działa nasz niedawny nabytek – INDIBA Edna Pro Max. To najbardziej wszechstronne urządzenie kosmetyczne oparte na systemie Cell Boost, który poprawia i zwiększa wyniki terapii. Wiotka skóra, nadmiar tkanki tłuszczowej, obrzęki? To idealne rozwiązanie na te i wiele innych dolegliwości.

Dowiedz się, jak INDIBA Edna Pro Max może Ci pomóc i skorzystaj z rabatu do -10%. W zabieg wraz z pełną konsultacją i beauty planem inwestujesz tylko 390 zł. Zyskujesz maksimum korzyści, bo procedura jest dopasowana do Ciebie. A do tego masz sporo oszczędności w portfelu na podarowanie sobie czegoś równie dobrego. W dniach 28-29.09 odbędą się szkolenia z modelkami – zapisy w Studio w specjalnej cenie tylko w te dni!

A jeśli kończysz lato nie tylko z wakacyjnymi wspomnieniami, ale i… niechcianymi przebarwieniami, również bądź z nami we wrześniu. Podczas Dni Otwartych premierę będzie miał nasz autorski, maksymalnie skuteczny program depigmentacyjny. Obejmuje 3 bankietowe zabiegi:

A ponadto:

  • rozszerzenie zabiegu na dwa dodatkowe obszary – szyję i dekolt,
  • pełną konsultację kosmetologiczną,
  • masaż Face Rolling na zakończenie.

Wartość całego pakietu wynosi 900 zł. Ale Ty płacisz tylko 450 zł i witasz jesień z promienną cerą o równym, zdrowym kolorycie. Co Ty na to?

Atrakcji będzie jeszcze więcej, a wśród nich m.in:

25 i 27.09

konsultacja z profesjonalną brafiterką MissBra – zabierz ze sobą 3 najlepsze biustonosze i zaproś 3 koleżanki, a otrzymasz fachową poradę na temat doboru bielizny,

28 i 29.09

będzie okazją poznać naszą profesjonalną fotograf od sesji kobiecych Monikę Galewską, która zafunduje nam piękne smakowe ujęcia i skorzystać z oferty specjalnej na wymarzoną sesję kobiecą,

w tych dniach też wraz z Muse Selection zadbamy o odświeżenie twojej szafy w perełki samych marek premium, i tylko wybranych selekcji jakościowych materiałów,

zaś ucztę dla ciała i ducha, czyli prosecco, wino oraz najlepsze sushi codziennie zapewni Gyozilla Sushi & Cocktails.

Zarezerwuj swój czas w ostatnim tygodniu września na wspólne świętowanie.

📍 Angielska Grobla 34/47, Gdańsk
📞 +48 511 335 535 lub +48 797 852 923

My niecierpliwie odliczamy dni do naszych urodzin. I już nie możemy doczekać się spotkania z Tobą! Trzymaj się zdrowo i do zobaczenia w Aesthetic!