Szczotkowanie twarzy i ciała – dlaczego warto?

aesthetic beauty concept

Chcesz zadbać o swoje ciało w naturalny sposób? Szukasz prostego sposobu na poprawę wyglądu Twojej cery? Zależy Ci na tym, by Twoja skóra była w dobrej kondycji? Wypróbuj szczotkowanie!

Szczotkowanie – bezpieczny zabieg pielęgnacyjny

To w pełni bezpieczny i obarczony niewieloma przeciwskazaniami zabieg pielęgnacyjny, do którego możesz przystępować regularnie. Pamiętaj o tym, że jeśli masz problemy z krążeniem, wykonywanie szczotkowania należy skonsultować z lekarzem.

Jakie są zalety masażu szczotką?

  • Podczas szczotkowania twarzy pobudzony zostaje układ krwionośny, a zastoje limfatyczne stopniowo zanikają. Dzięki temu zmniejszysz widoczność opuchlizn i przebarwień.
  • Masaż szczotkami wzmacnia tkankę i przyczynia się do jej ujędrnienia i napięcia. Za sprawą szczotkowania twarzy i ciała możesz spowolnić procesy starzeniowe w naturalny i bezinwazyjny sposób!
  • Przy pomocy szczotek do masażu możesz oczyścić skórę z zanieczyszczeń, odblokować pory i pozbyć się martwego naskórka. W szybki i bezbolesny sposób przywrócisz swojej skórze blask, a ona stanie się gładsza i bardziej dotleniona.
  • Szczotkowanie twarzy to przyjemna forma relaksu po całym dniu pracy. Masaż wykonywany tym sposobem usunie napięcie mięśniowe, które mogło pojawić się w ciągu dnia.
  • Cierpisz na ból nóg wywołany pracą siedzącą? Masaż szczotkami jest dla Ciebie. Dodatkowo, ta forma zabiegu pozwoli Ci spłycić rozstępy!

Pozwól sobie na chwilę przyjemności w naturalnym wydaniu. Wypróbuj szczotkowanie twarzy i ciała i sprawdź jego działanie! Solidne szczotki, stworzone z myślą o bezpiecznym masażu, znajdziesz w naszym salonie!

Zabieg z wykorzystaniem szczotek?

Zapraszamy do zapisów! Oddaj się relaksowi i sprawdź, jak działają szczotki! Skontaktuj się z nami +48 511 335 535