W jaki sposób można usunąć brązowe sińce pod oczami?

innofacial extra bright gdańsk aesthetic beauty concept

Brązowe sińce pod oczami dodają lat i sprawiają, że twarz wygląda na zmęczoną. Przyczyną ich powstawania może być nieodpowiednie nawodnienie organizmu i niedobór snu. Dodatkowo, skóra wokół oczu jest bardzo delikatna, a płytko osadzone naczynia krwionośne bardziej widoczne. Wszystko to sprawia, że pod oczami mogą powstawać przebarwienia.

Szukasz skutecznego sposobu na wyrównanie kolorytu cery? Chcesz wiedzieć, w jaki sposób można podziałać na brązowe sińce pod oczami? Poznaj Innofacial – zabieg idealny dla Twoich potrzeb!

Innofacial Extra Bright – kompleksowa kuracja przeciw przebarwieniom

Wypróbuj dopasowaną do typu Twojej skóry terapię rozjaśniającą Extra Bright! To metoda polegająca na połączeniu zalet hydrabrazji kwasowej z kuracją tlenową. Podczas zabiegu pod Twoją skórę wtłoczone zostaną składniki odżywcze o wysokim stężeniu. Posiadają one właściwości rozjaśniające i nawilżające.

innofacial extra bright

Dzięki Extra Bright możesz nie tylko pozbyć się przebarwień, ale również odpowiednio odżywić tkankę i zapobiec widocznym efektom fotostarzenia się skóry! Twoje sińce staną się praktycznie niewidoczne, a twarz zyska świeżego wyglądu. Ta metoda znacznie wpływa na odmłodzenie twarzy.

Zabieg możesz wykonywać o każdej porze roku!

Umów się i skorzystaj z oferty MediRat – dzięki nim rozłożysz swoją płatność w czasie.

Chcesz pozbyć się zmęczenia z twarzy?

Zapraszamy do zapisów na zabiegi! Skontaktuj się z nami +48 511 335 535