Wiosną zadbaj o biust i dekolt… holistycznie!

kuracja tlenowa na piersi

Może chętnie przyjmujesz upominki z okazji Dnia Kobiet. Czy pamiętasz jednak o tym, aby dać coś dobrego samej sobie? Troska, miłość, uważność — tym warto siebie obdarowywać nie tylko od święta. Wiemy, jak zadbać o kobiecość! Cel? Zdrowe, piękne piersi i atrakcyjny dekolt.

Zdrowie to podstawa. Dbanie o piersi zacznij od badań

Statystyki są alarmujące: co roku z powodu raka piersi umiera nawet 500 000 kobiet na świecie. Dlatego tak ważna jest regularna profilaktyka. Lekarze przypominają przede wszystkim o comiesięcznym samobadaniu piersi. Wykonuj je zawsze między 3. a 5. dniem od zakończenia miesiączki.

Z okazji Dnia Kobiet zachęcamy też do przeglądu stanu zdrowia piersi. W tym celu najlepiej skonsultować się z lekarzem, który wskaże optymalną diagnostykę. Do najczęściej zalecanych badań należą:

 • badanie palpacyjne przez lekarza;
 • USG piersi;
 • mammografia, czyli zdjęcia rentgenowskie piersi, badanie kierowane przede wszystkim do kobiet od 50 do 69 roku życia;
 • rezonans magnetyczny;
 • badania genetyczne BRCA1 i BRCA2 (szczególnie ważne u kobiet z historią choroby nowotworowej w rodzinie).

Dzięki regularnej kontroli dajesz sobie szansę na wczesne wykrycie ewentualnych zmian w organizmie i szybkie podjęcie leczenia. Regularną profilaktykę miej w nawyku! 

A po badaniach? Wypiękniej od zewnątrz  

Holistyczne podejście do ciała obejmuje uwagą to, co wewnątrz i na zewnątrz. Zdrowie i piękno. Sferę fizyczną i emocjonalną. Dobre zdrowie, a także zadowolenie ze swojego wyglądu pozytywnie wpływają na samopoczucie psychiczne.

Jędrne piersi i gładki dekolt wzmacniają poczucie atrakcyjności, dodają odwagi oraz pewności siebie. Niestety upływający czas, utrata wagi czy zmiany hormonalne mogą odbierać biustowi i dekoltowi estetykę. To właśnie w tym obszarze oznaki starzenia uwidaczniają się najszybciej. Na szczęście w Aesthetic wiemy, jak temu zaradzić! 

Pełne, sprężyste piersi w 3 tygodnie?

Mamy na to sposób!

Przez 3 tygodnie spotykamy się łącznie aż na 8 zabiegach. Przejdziesz 6 zabiegów INDIBA SmartAging /ciało/ oraz 2 dermoinfuzje tlenowe dekoltu z wykorzystaniem specjalnie dobranych kosmoceutyków PCA Skin lub Nanili Professional.

INDIBA stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, poprawia mikrokrążenie, redukuje obrzęki, wygładza zmarszczki oraz niweluje stany zapalne. Z kolei infuzja tlenowa wygładza i rozjaśnia, poprawia dotlenienie skóry, uelastycznia skórę, nawilża i stymuluje produkcję kolagenu i elastyny.

W sposób całkowicie bezinwazyjny pożegnasz rozstępy i blizny. Już po pierwszych wizytach wyjdziesz od nas z pełniejszymi, bardziej uniesionymi i sprężystymi piersiami oraz wygładzonym dekoltem. Kolejne zabiegi pogłębią i utrwalą ten efekt! Koniec z ukrywaniem dekoltu pod apaszką. 

Cenisz sobie szybkie i pewne rezultaty?

U nas będziesz je mieć w 3,5 godziny!

Z myślą o Twojej twarzy, szyi i dekolcie połączyłyśmy aż 7 skutecznych zabiegów w luksusowy pakiet GOLD. Zrealizujesz go podczas jednej wizyty w niecałe 4 godziny! 

Zaczniemy od konsultacji, podczas której otrzymasz swój indywidualny beauty plan. Następnie wykonamy szczotkowanie twarzy, szyi i dekoltu — pokażemy ci, jak powtarzać to w domu — szczotkę otrzymasz od nas w prezencie. Kolejne kroki to:

 • otwarcie kanałów limfatycznych, aby pobudzić detoksykację;
 • przeciwstarzeniowy zabieg INDIBA;
 • złuszczanie i odświeżanie cery technologią Innofacial;
 • infuzja tlenowa, która dotlenia i rozświetla skórę;
 • masaż twarzy, szyi i dekoltu.

Czy wiesz, że…?

W naszej ofercie znajdziesz też masaż twarzy, szyi i dekoltu z wykorzystaniem odżywczej maski. Ty błogo się odprężysz, a Twoja cera nabierze energii i rozpromieni się na wiosnę.

A może celowane terapie manualne?

To nasz sposób na nawilżoną, gładką skórę w 120 minut

Błogi relaks i bezbolesne rozstanie z urodowymi mankamentami. To zapewniają mocne kwasy: Cell Fusion C, Nanilli Professional, PCA Skin. Celowana terapia manualna powoduje spłycenie zmarszczek, rozjaśnienie przebarwień oraz nawilżenie i wygładzenie skóry twarzy i dekoltu. Potrzebujemy na to zaledwie dwóch godzin. Brak czasu nie jest już wymówką do zadbania o siebie!

A co na to medycyna inwazyjna?

Ten obszar medycyny także wspiera kondycję dekoltu

W Aesthetic łączymy go z metodami nieinwazyjnymi, abyś mogła uzyskać maksymalne efekty podczas jednej wizyty. Co proponujemy?

 • Radiofrekwencja mikroigłowa premium, czyli zabieg na twarz, szyję i dekolt w połączeniu z procedurą INDIBA. Efektem jest gęstsza, jędrniejsza oraz bardziej elastyczna skóra. Zmarszczki, przebarwienia i rozstępy przestaną być wyraźnie widoczne. 
 • Mezoterapia mikroigłowa premium szyja + dekolt. Powoduje pobudzenie i regenerację włókien kolagenu i elastyny dla bardziej sprężystej skóry i młodzieńczego wyglądu. 

Przed Tobą najlepszy czas na przygotowanie dekoltu i biustu na wiosnę. Zrób to z nami! Dasz sobie w prezencie więcej niż relaksujący zabieg — to nowy dekolt, jędrny biust i więcej pewności siebie na co dzień.