Zabiegi dla 40 latki na zmarszczki pod oczami – co wybrać?

infuzja tlenowa gdańsk aesthetic beauty concept

Zmarszczki pod oczami to wynik stopniowego rozkładania się włókien kolagenowych w tkance. Z biegiem lat nasz organizm produkuje go coraz mniej, co prowadzi do stopniowej utraty gęstości skóry. Chcesz spowolnić ten proces i wygładzić cerę? Dowiedz się, jakie zabiegi na zmarszczki pod oczami dla 40 latki możesz wypróbować!

Indiba SLOW AGING – kompleksowa odnowa skóry

Jeżeli szukasz sposobu na zmniejszenie widoczności zmarszczek i znaczne ujędrnienie skóry – Indiba jest dla Ciebie.

Zabieg opiera się na technologii Indiba Deep Care i jest sprawdzonym sposobem redukcji bruzd. Dzięki niemu Twoja skóra pod oczami nabierze blasku! Odwiedź nas i wypróbuj działanie zabiegu!

Dermo Infuzja Tlenowa – zabieg dostosowany do Twoich potrzeb!

Zabiegi dla 40 latki powinny dostarczać skórze niezbędnych składników odżywczych. Jest to możliwe dzięki Infuzji Tlenowej. Podczas tej bezinwazyjnej metody stosowane jest serum dopasowane do potrzeb skóry. Preparat wtłaczany jest specjalnym urządzeniem, które wykorzystuje powietrze pod wysokim ciśnieniem. Efekty Infuzji Tlenowej widoczne są natychmiast. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami!

Szukasz sposobu na zmarszczki pod oczami? W Aesthetics pomożemy Ci wybrać zabieg dla Ciebie! Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że możesz w bezbolesny i szybki sposób wygładzić cerę i przywrócić jej blask! Jeśli chcesz wykonać u nas zabiegi, ale wolisz rozłożyć płatność na raty, to skorzystaj z dopasowanych do Ciebie MediRat!

Skóra pod oczami bez zmarszczek?

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z zabiegów! +48 511 335 535