Zabiegi niwelujące oznaki zmęczenia – zrób sobie prezent na Święta!

Terapia indiba - Zabieg poprawiający komfort snu

Okres poprzedzający Boże Narodzenie to wyjątkowo intensywny czas. U schyłku roku, zamiast odpocząć, często działasz na pełnych obrotach. Domowe porządki, prezenty, gotowanie, plus 12 minionych miesięcy wypełnionych po brzegi codziennymi obowiązkami, sprawiają, że zamiast magii świąt, czujesz zmęczenie…

Niestety ogólne wyczerpanie odbija się na wyglądzie. Cienie pod oczami, nowe zmarszczki i poszarzała cera dodają lat, odejmując jednocześnie pewność siebie i dobry humor. Obniżony nastrój i kompleksy sprawiają, że perspektywa świątecznych spotkań nie cieszy, a stresuje.

W Aesthetic zawsze, ale szczególnie w tym wyjątkowym czasie, podkreślamy wagę „self-care”, czyli dbałości o swoje potrzeby. Co się stanie jeśli do listy grudniowych zadań dopiszesz wizytę w naszym studio? Czy troska o ciało i stan umysłu to nie najlepszy prezent jaki możesz sobie zafundować?

Tak – dobrze widzisz – dbając o wygląd, wpływasz również na stan umysłu. Nasze zabiegi relaksują, pozwalają zwolnić, odetchnąć, zostawić wszystkie problemy i stresy za drzwiami. Ponadto, widoczne efekty odpowiednio dobranej pielęgnacji, dodają pewności siebie, poprawiają nastrój, wpływając tym samym na jakość kontaktów z ludźmi.

O ile przyjemniej słyszeć komplementy, niż pytania zatroskanych przyjaciół, czy aby na pewno nie jesteś chora, bo „słabo” wyglądasz?

Jeśli potrzebujesz chwili na oddech i rewitalizację twarzy, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Jakie zabiegi będą szczególnie pomocne przy oznakach zmęczenia?

Proponujemy przede wszystkim:

  • Redukcję zasinień pod oczami – dzięki odpowiedniej pielęgnacji dochodzi do poprawy krążenia w okolicach oczu, skóra staje się jaśniejsza, wypoczęta i rozpromieniona. Spojrzenie sprawia wrażenie świeższego, a cała twarz wygląda dzięki temu zdecydowanie młodziej i radośniej.

Oferowane zabiegi to m.in.: INNOFACIAL PREMIUM (Terapia łączona: 1x Innofacial + 1x Dermoinfuzja Tlenowa na bazie kosmeceutyków PCA Skin OxygenTrio – Odżywienie – Dotlenienie – Detox), Indiba Slow Aging (zabieg z użyciem fali radiowej o właściwościach regeneracyjnych i liftingujących).

  • Poprawę i wyrównanie kolorytu skóry – zabiegi pozwalają oczyścić cerę, złuszczyć martwy naskórek i głęboko nawilżyć twarz. W efekcie skóra jest rozświetlona,  odżywiona, jej koloryt ujednolicony, a Ty wyglądasz promiennie.

Proponowana kuracje to: INNOFACIAL DERMO (Autorska terapia o silnej formule głęboko oczyszczającej, redukującej zaskórniki, stany zapalne, przebarwienia i zaczerwienienia. Przywraca blask zmęczonej i zanieczyszczonej skórze, odświeża i głęboko nawilża. ), Dermoinfuzja tlenowa + PCA Skin® Premium (niezwykle skuteczne złuszczanie chemiczne z działaniem antyoksydacyjnym oraz nawilżającym. Skóra staje się silnie dotleniona i odzyskuje naturalny blask).

  • Usuwanie przebarwień – dzięki odpowiednim zabiegom koloryt skóry jest ujednolicony, a pojedyncze plamy rozjaśnione. Stosowana pielęgnacja zapobiega jednocześnie powstawaniu nowych zmian pigmentacyjnych.

Nasza oferta to: Dermoinfuzja tlenowa PCA Skin® + Nanili Professional® (Niweluje stany zapalne, zaczerwienienia, przebarwienia, łagodzi podrażnienia i reguluje pracę gruczołów łojowych, wycisza, nawilża i wygładza, odbudowuje płaszcz hydrolipidowy, zwęża pory, redukuje rumień, Mezoterapia mikroigłowa (niechirurgiczna metoda rewitalizacji skóry przy jednoczesnej stymulacji jej naturalnych zdolności regeneracyjnych).

  • Zabiegi redukujące zmarszczki – pozwalają uzyskać efekt natychmiastowego, wyraźnego napięcia skóry i wygładzenia zmarszczek. Ponadto minimalizują worki pod oczami, kurze łapki, tzw. lwią zmarszczkę i zmarszczki mimiczne.

Proponowane zabiegi to: INNOFACIAL czyli NOWOCZESNA HYDRADERMABRAZJA  (rozwiązanie dla osób, które chcą szybko i skutecznie nawilżyć skórę, głęboko ją oczyścić, pozbyć się drobnych zmarszczek, przebarwień, zmian trądzikowych. Potrzebują dotlenienia i przywrócenia twarzy zdrowego, młodzieńczego blasku), Indiba Slow Aging (zabieg z użyciem fali radiowej o właściwościach regeneracyjnych i liftingujących), Radiofrekwencja mikroigłowa (Osiąga się spektakularny efekt wypełnienia tkanek, dochodzi do produkcji nowych komórek kolagenu. Radiofrekwecja, czyli prąd o częstotliwości radiowej powoduje mocne podgrzanie skóry, stymulując procesy regeneracyjne i przebudowy skóry).

Zachęcamy do korzystania i zapoznania się z pełną ofertą zabiegów na twarz! Jeśli nie wiesz, jaka pielęgnacja będzie odpowiednia dla Ciebie, zadzwoń, pomożemy w wyborze!

511 335 535