Nie znajdujesz swojego problemu na naszej liście? Zapraszamy na indywidualne konsultacje, podczas których porozmawiamy z Tobą o Twoich dolegliwościach, poznamy Twoje nawyki pielęgnacyjne i żywieniowe oraz zrobimy wstępną analizę stanu Twojego organizmu. W ten sposób skutecznie zlokalizujemy Twój problem i zaproponujemy najwłaściwsze dla Ciebie rozwiązania.

W Aesthetic Studio Szafarnia do każdego podchodzimy indywidualnie, holistycznie patrząc na jego organizm i historię pielęgnacyjno-zabiegową. W swoich działaniach koncentrujemy się na nowoczesnej biokosmetologii, opartej na nowatorskich i nieinwazyjnych zabiegach, z użyciem najnowszych rozwiązań hi-tech, które stymulują organizm do samoregeneracji. Znajdziesz u nas wyłącznie zabiegi będące alternatywą dla „skalpela” i inwazyjnej medycyny estetycznej. Są to głównie zabiegi niewymagające rekonwalescencji, dające szybkie i spektakularne efekty już po pierwszym zabiegu!
Konsultacja obejmuje:

  • przeprowadzenie szczegółowego wywiadu obejmującego aktualny stan zdrowia, nawyki pielęgnacyjne, stosowane kosmetyki i suplementy oraz dotychczasową historię zabiegową,
  • wstępną ocenę stanu skóry, określenie jej typu i głównych problemów pielęgnacyjnych,
  • dokładne określenie typu i podtypu skóry, ustalenie ścieżki pielęgnacji skóry,
  • przedstawienie zaleceń dotyczących pielęgnacji domowej – zalecenia obejmują nie tylko stosowane kosmetyki, ale również sposoby pielęgnacji, nawyki, zalecenia żywieniowe itd.

Umów się na bezpłatną konsultację