Daj sobie chwilę dla siebie! Ostatnia szansa na promienny wygląd w święta

Tygodnie przed Bożym Narodzeniem przynoszą Ci stres, zmęczenie, natłok obowiązków? Zamiast cieszyć się magią świąt, odhaczasz kolejne punkty na niekończącej się liście do zrobienia?

Być może już obserwujesz, jak odbija się to na twoim samopoczuciu i wyglądzie. 

Cienie pod oczami, szara cera, brak energii — takie bywają skutki przedświątecznych przygotowań 

My niezmiennie zachęcamy Cię do tego, aby w bożonarodzeniowej gorączce pamiętać nie tylko o innych, ale przede wszystkim — o sobie. Bo gdy do świątecznego stołu siadasz zmęczona i zdenerwowana — twój obniżony nastrój udziela się domownikom. Kiedy jesteś wypoczęta i promienna — zarażasz innych entuzjazmem, radością, spokojem.

Wyobraź sobie…

jak byś się czuła, widząc się w lustrze pełną blasku i witalności?

czego mogłabyś doświadczyć, zostawiając wszystkie zadania i rozbiegane myśli za drzwiami salonu urody?

jak by to było zatrzymać się w przedświątecznej gonitwie, poczuć swoje ciało, zapytać, czego mu potrzeba i dokładnie to mu zapewnić?

Nie musisz rezygnować z tego, co dla Ciebie ważne. 

Wystarczą 1-2 godziny, aby „nastroić” się na cały gwiazdkowy okres: odprężyć i odzyskać olśniewający wygląd

Proponujemy zabiegi, które:

  • nie zajmują dużo czasu… bo wiemy, że przed Bożym Narodzeniem nie masz go w nadmiarze;
  • pozwalają niedługo po zabiegu wrócić do regularnego trybu życia… żebyś nie musiała jeszcze bardziej przeorganizowywać swojej codzienności;
  • dają maksymalne efekty… abyś na wigilijnej wieczerzy mogła olśniewać.

Co powiesz na zabiegi bankietowe? To nasz sposób na piękno w jeden dzień

Kiedy brakuje Ci czasu, a chcesz pięknie wyglądać — tzw. bankietówki okazują się nieocenione. Wychodzisz po nich z odmłodzoną skórą twarzy pełną witalności i blasku. A co najważniejsze — od razu po zabiegu wracasz do przedświątecznych zajęć. Odmieniona, bo promienna i przyjemnie zrelaksowana. 

Zabiegi bankietowe stale nas upewniają, że potrzeba naprawdę niewiele, aby przeżyć okołoświąteczny czas z lekkością, w głębokim połączeniu ze swoim wewnętrznym i zewnętrznym pięknem.

  • NANILI PROFESSIONAL® to idealne rozwiązanie dla cery dojrzałej oraz wymagającej szczególnej opieki (trądzikowej, naczynkowej, wrażliwej)  – kosmetyk zmniejsza zaczerwienienia, spłyca zmarszczki i głęboko nawilża. Spróbuj, jeśli chcesz pożegnać przed świętami urodowe niedoskonałości.
  • PCA SKIN® – jeden z najlepszych preparatów na świecie – stworzony z myślą o poprawie napięcia skóry, nawilżeniu, usunięciu płytkich zmarszczek. To wszystko, czego potrzebuje Twoja skóra, aby znów wyglądać młodo! Ach, czy czujesz, jak emanuje blaskiem i nową energią?
  • HYDRADERMABRAZJA INNOFACIAL – odświeżenie zmęczonej cery i relaks w jednym. Zabieg polega na oczyszczaniu i intensywnym nawilżaniu. A jego efektem jest gładka, jednolita, elastyczna i rozjaśniona skóra twarzy. Nie dasz po sobie poznać, jak intensywne tygodnie masz za sobą!

Jedna sesja, podwójne rezultaty? Terapie łączone premium sprawiają, że to możliwe!

W tych pakietach działanie terapii mocnymi kwasami wzmacniamy niezawodną technologią INDIBA. Dla jeszcze bardziej dotlenionej, odżywionej, nawilżonej i napiętej skóry twarzy. W nie więcej niż 2 godziny. Znajdziesz tyle dla siebie? 

Dzięki pakietowi Indiba + Nanilli zapomnisz w święta o urodowych mankamentach. Sprawimy, że przebarwienia, trądzik, blizny potrądzikowe, zmarszczki mimiczne i rozszerzone pory przestaną być wyraźnie widoczne. A Twoja cera zyska równomierny koloryt.

Z pakietem Indiba + PCA Skin osiągniesz natychmiastowe napięcie skóry i wygładzenie zmarszczek. Wydobędziemy Twoje naturalne piękno!

Indiba + Innofacial to z kolei nasz sposób na jędrną skórę twarzy bez skalpela. Efekt liftingu, a do tego perfekcyjne oczyszczanie oraz solidną regenerację otrzymujesz podczas jednej sesji!

A może masz przestrzeń na to, by dać sobie więcej uwagi, czasu, przyjemności przed świętami?

Podczas 3,5-godzinnego rytuału GOLD skupisz się na sobie, dogłębnie zadbasz o kondycję skóry i w pełni się zrelaksujesz. 

Oferujemy Ci w tym pakiecie nasze najlepsze rozwiązania: konsultację z beuatyplanem, szczotkowanie twarzy, szyi oraz dekoltu, zabieg detoksykujący i antyobrzękowy, zabieg INDIBA, Innofacial, Infuzję Tlenową i masaż twarzy. A do tego w gwiazdkowym prezencie: szczotkę do twarzy oraz wybrany kosmetyk PCA Skin lub Nanili Professional dopasowany do Twojej cery. 

Wiesz, to maksimum odprężenia, opieki i urody, jakie możesz dać sobie w najbliższym czasie.

Poznaj też inne zabiegi niwelujące oznaki zmęczenia – zrób sobie prezent na Święta!

To jak, widzimy się przed świętami w Aesthetic?