„Adiós, cellulicie!”. Rozstań się z pomarańczową skórką

zabieg na celulit

U nas hasło „Adiós, cellulicie!” nabiera dosłownego znaczenia, gdyż dzięki zbawiennemu działaniu najnowszych technologii, z których na co dzień korzystamy, cellulit przestał być dla nas zmorą, a jedynie wyzwaniem. Wszystko dzięki naszym zabiegom opartym o intensywną regenerację na poziomie komórkowym. Działanie to balansuje na granicy estetyki i medycyny w oparciu o sprzęty medycznych pionierów i niekwestionowanych liderów technologii regeneracyjnej. Wszak w poszukiwaniu skutecznego i szybkiego sposobu na pozbycie się problemu zdrowotnego (!), jakim jest cellulit, nie trafi się do salonu kosmetycznego czy medycyny estetycznej.

Jak skutecznie pożegnać się z cellulitem?

Kłopotliwa „pomarańczowa skórka” to problem 85–90% kobiet i to naprawdę z różnych przyczyn oraz w różnym natężeniu. Rozwiązaniem dla wszystkich przypadków i postaci cellulitu jest oparcie się w walce z nim na stymulacji komórkowej za pomocą urządzenia Indiba Deep Care i terapii powięziowej ElectroTools. Dokładnie tak – proponujemy skuteczny zabieg… elektronarzędziami! Są piękne, błyszczące, a dzięki temu, że jednocześnie działają mechanicznie i przewodzą fale radiowe, bezlitośnie i szybko rozprawiają się z „pomarańczową skórką”.

Naukowo potwierdzony protokół 6 terapii zabiegowych Indiba można sfinalizować w ciągu maksymalnie 2 tygodni! Jak zatem pożegnać się z cellulitem? Stymulując tkankę włóknistą i usprawniając przepływ krwi i limfy. Podczas zabiegu możemy liczyć na wielopoziomowe działanie:

▲ przywrócenie skórze gładkości,

▲ aktywizację procesów termogenezy,

▲ spalanie tłuszczu.

Piękne i wzmocnione ciało bez „pomarańczowej skórki” w trzy tygodnie to cel realny do osiągnięcia dla osób z oznakami cellulitu każdego rodzaju, również z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

A skoro jesteśmy przy tkance tłuszczowej, i na nią znajdzie się w gabinecie – ponownie – przełomowy sposób.

Embody – tego jeszcze w Trójmieście nie było!

Jeśli powiemy, że 30 minut tego zabiegu to ekwiwalent 20 tysięcy (!) brzuszków/przysiadów, a kwadrans to 10 tysięcy, czyli 3 tygodnie ćwiczeń siłowych – wyda się interesujące? Mało tego – wspólne treningi jeszcze nigdy nie były łatwiejsze. Nasz gabinet jest bowiem przystosowany dla par, duetów przyjaciół lub przyjaciółek, które w komfortowych warunkach mogą stymulować mięśnie na tak głębokim poziomie, że trudno byłoby to zrobić nawet podczas profesjonalnych treningów na siłowni.

Spektakularne efekty można osiągnąć szczególnie w okolicach brzucha i pośladków, a najbardziej problematyczny w uzyskaniu widocznych efektów jest właśnie obszar brzucha. I jeśli tysiące razy słyszeliście już, że „brzuch robi się w kuchni”, można śmiało dodać: „… i w Aesthetic Studio Szafarnia”.

Oczywiście bardzo duży wpływ na efekty ma zarówno odpowiednia dieta, jak i zdrowy tryb życia, ale nauka i technologia jeszcze nikomu nie przeszkodziły w skróceniu drogi do celu i zintensyfikowaniu efektów.

Za pomocą urządzenia w sposób szybki, a przede wszystkim nieinwazyjny, można wzmocnić mięśnie brzucha i jednocześnie błyskawicznie spalić podskórną tkankę tłuszczową. Trening z Embody, choć najintensywniejszy z możliwych, jest tak naprawdę czystym relaksem, bo to maszyna pracuje za nas. Niech zatem przywiedzie Cię do nas ciekawość połączona z potrzebą wzmocnienia tak ważnej dla całego organizmu strefy, jaką jest core – centrum ciała człowieka, które składa się z gorsetu mięśniowego otaczającego tułów. On bowiem odpowiada za utrzymanie prawidłowej postawy ciała oraz stabilizację kręgosłupa. Jest to zatem kwestia nie tylko estetyczna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *