Indiba i Embody – zgrany duet w walce o smukłą i jędrną sylwetkę

Indiba Embody

Smukłe, prężne ciało, jędrna i gładka skóra oraz wzmocnione mięśnie, a to wszystko bez wysiłku i cierpienia. Brzmi jak cel nie do osiągnięcia? A jednak! Obecnie możemy już wyjść ze strefy marzeń, gdyż dzięki stworzonej przez nas terapii na ciało, łączącej technologie Indiba i Embody, możemy dążyć do naszego ideału bez wysiłku.

Odnowa od nowa

Dynamiczny rozwój kosmetologii pozwala już nie tylko łączyć znane od lat procedury i zabiegi, ale także sięgać do świata medycyny klinicznej i łączyć technologie hi-tech, by w nieinwazyjny i całkowicie bezpieczny sposób osiągać efekty, o jakich nam się nawet nie śniło. Takie właśnie podejście przyświecało nam przy tworzeniu autorskich zabiegów na ciało polegających na jednoczesnym zastosowaniu Indiba Deep Care i Embody.

Indiba Innowacyjny sprzymierzeniec

Indiba Deep Care jest swoistym żelazkiem dla skóry, dzięki któremu możemy wyrównać wszelkiego rodzaju bruzdy, blizny, zregenerować, ujędrnić i uelastycznić skórę, zredukować cellulit, tkankę tłuszczową oraz rozstępy. Tak drogocenny wpływ na warstwę skórną i podskórną połączyliśmy z technologią Embody, która oddziałuje na zlokalizowaną głębiej tkankę mięśniową niczym intensywny trening, bez konieczności angażowania ciała w forsujące ćwiczenia fizyczne. Oczywiście, by osiągnąć zamierzone rezultaty, nie bez znaczenia są także umiejętności manualne naszych kosmetologów, którzy znają fizjologię ciała i wiedzą, jak wykorzystać wszystkie możliwości tych innowacyjnych urządzeń.

Indiba Deep Care, czyli naprawdę dogłębna pielęgnacja

Zabiegi wykonywane za pomocą technologii Indiba początkowo znalazły szerokie zastosowanie w fizjoterapii i medycynie regeneracyjnej. Dzięki wytwarzanym przez urządzenie falom radiowym o częstotliwości 448 kHz regeneruje się urazy mięśni i ścięgien na poziomie komórkowym. Technologia, która sięga aż tak w głąb ciała, musiała wejść szturmem w świat kosmetologii. Oparta jest na opatentowanym systemie PROIONIC®, który stymuluje proliferację komórek macierzystych oraz działa przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo. Zwiększona przenikalność błony komórkowej powoduje, że komórki mogą usuwać toksyny i produkty przemiany materii, a następnie wchłonąć dużą ilość tlenu. Wszystko to przekłada się na szybki proces regeneracji.

Zabiegi Indiba Deep Care to również bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Mimo jej ciągłej pracy z częstotliwością 448 kHz, nie można jej zaliczać do typowych urządzeń RF, gdyż nie przyczynia się ona do skracania włókien kolagenowych i nie niszczy struktur białkowych. Zabieg nie powoduje też zjawiska lipozy – tkanka podgrzewana jest maksymalnie do 41–42°C. Jest to niezwykle istotne, gdyż urządzenie pracuje nietermicznie, dzięki czemu nawet choroby nowotworowe czy metalowe implanty nie są przeciwskazaniem do terapii za pomocą Indiba Deep Care.

Twój najintensywniejszy trening bez wysiłku

Zbawienny wpływ zabiegów za pomocą Indiba Deep Care, które ujędrniają skórę i redukują tkankę tłuszczową, to w naszej ocenie za mało na zadowalający rezultat. Wszak wiotkie, niewzmocnione mięśnie widać nawet przez idealnie gładką skórę. Dlatego też połączyliśmy terapię Indiba z zabiegiem modelującym sylwetkę. Mowa oczywiście o Embody, który został okrzyknięty innowacją w odchudzaniu. Tak prestiżowe określenie uzyskał nie bez kozery, gdyż w przeciwieństwie do alternatywnych zabiegów wyszczuplających, Embody jednocześnie rzeźbi ciało i spala tkankę tłuszczową. Ponadto tylko jedna trzydziestominutowa sesja porównywalna jest treningiem polegającym na wykonaniu 20 tys. brzuszków – a to niemal 6 tygodni wykonywania serii ćwiczeń na brzuch.

Embody wykorzystuje technologię HIFEM, która dociera w głąb tkanek mięśniowych, pobudza całe grupy nerwów i fizjologicznie prowokuje skurcz mięśnia na całym jego przekroju. A wszystko to bezboleśnie i całkowicie bezinwazyjnie. Już seria czterech zabiegów Embody redukuje tkankę tłuszczową o 19% i zwiększa masę mięśniową o 16%.

Niezastąpiony duet z efektem 3R

Połączenie zabiegów w technologii Indiba Deep Care i Embody zapewnia tzw. efekt 3R, czyli regenerację, redukcję oraz rozbudowę. Dzięki naszej metodzie Twoja skóra zostanie zregenerowana i ujędrniona, tkanka tłuszczowa zostanie zredukowana, a tkanka mięśniowa rozbudowana i wzmocniona. To połączenie dwóch innowacyjnych technologii oddziałujących na ten sam problem na dwóch różnych płaszczyznach jest gwarancją spektakularnych efektów.

 Zapraszamy do lektury o pomarańczowej skórce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *